Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi fogott meg titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi fogott meg titeket a párotokban, ill mi (k) tetszenek benne, ill a kinézetén?

Figyelt kérdés
kort is

#ujukzujmn6m
2012. nov. 10. 00:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

engem leginkább az ujukzujmn6m-ja


jól vagy egyébként? :D

2012. nov. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Az hogy szexin túrja az orrát.
2012. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Ilyenkor már nem nagyon fogsz értelmes válaszokat kapni!:)

De azért megpróbálom!

Igazából,mi első percben utáltuk egymást(egy félreértés miatt) később,mikor kezdtem jobban megismerni rájöttem,hogy jó fej,azok érdeklik amik engem,kedves,udvarias(ami ma ritka),ha kell komoly,ha kell vicces,ha szomorú vagyok felvidít,ha vidám vagyok velem örül!Nekem ez pont elég volt!Őszintén megmondva külsőségekre nem nagyon szoktam alapozni!Nekem csak az számít,hogy a barátom legyen magasabb tőlem(itt nem arra kell gondolni,hogy legyen 2m)!Nálam ezt azt takarja,hogy ha magassarkút akarok felenni ne legyen alacsonyabb,mint én!:)Külsőre pedig olyan,mint egy átlagos srác!:) Van szeme,füle,orra,haja...stb!:)

2012. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 VVMMvvmm ***** válasza:
4%

Milyen magas szellemi képességet takarhat, hogy valaki a

magassarok miatt választ párt. Ez igen!Hahaha!

2012. nov. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Rohadtul nem ezt írtam!Azt mondtam a magas fiúkat kedvelem,mert mellettük ha úgy akarom vehetek fel magassarkút és nem leszek magasabb tőlük!De úgy tűnik neked szövegértelmezési problémáid vannak!
2012. nov. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

a gondolkodása, a talpraesettsége, és hogy becsületes.

külső... ö... hát nem tudom. Külsőre nem jött be.

23/L

2012. nov. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 VVMMvvmm ***** válasza:
Mert lehet, hogy fel tudtál venni egy jó magassarkút...
2012. nov. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen lehet!Téged meg sajnállak,hogy nem jut el a tudatodig semmi...sajnálom,hogy az általános iskolai szinten nem tetted túl magad!Jajj szegényke!Biztos rossz neked így magányosan otthon ülve!
2012. nov. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 VVMMvvmm ***** válasza:

Bocsi! Nem volt időm válaszolni.Ok.Mondjuk, ha kimész

a szántóföldre kotnyeleskedni, akkor oda is magassarkút

veszel fel?

2012. nov. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az első időszakban, ahogy megismerkedtünk, a humorérzéke, a lazasága, a magabiztossága, a céltudatossága, a talpraesettsége, aztán az érzékenysége, a gyengédsége, figyelmessége. Külsőleg? Nem tudnék mit kiemelni, úgy tetszik, ahogy van.
2012. nov. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!