Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyenek egyes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyenek egyes lányok?

Figyelt kérdés
A lányok azt mondogassák hogy normális pasit akarnak, akiben bízhatnak. Ere azt látom az aki bunkó, agresszív, önpusztító életet él, azokkal vannak inkább együtt. Az aki normális, rendes srác, Ő nem talál normális lány, mert azok már mind foglaltak, egy bunkó által. Ha 1 csajnak 1 ilyen pasi azt mondja most ne hisztiz, hagyjál a hülyeségeidel , a csaj megsértődik pár napra, majd mintha mise történt volna újra boldog mellette. Majd pár év múlva rájön hogy hülyeséget csinált és soha nem is működött igazán a kapcsolat. Egyesek már úgy szakítanak hogy gyerek is van a dologban. Az a srác aki normális és foglalkozik a párja gondjaival, azok meg levannak sokszor szarva. Nagyon nem értem hogy egyesek mért mondogassák akkor hogy normális srácot akarnak, és a bunkó srácokat válasszák, akik nem egyszer belegázolnak a lány lelkébe, és leszarják nagyban a lány érzéseit. A normálisabb srácok akik foglalkoznának a lánnyal őket észre se veszik. Tisztelet a kivételnek. Mért ilyen ez? 20-25 év körülieknél látom most ezt.

2016. máj. 9. 14:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%

Elég sok ilyen van.

Olyanról is tudok, ahol a normális gyereket egy bunkóért hagyták el.

2016. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Voltam értelmileg bántalmazó kapcsolatban, tudnék mit mesélni.

Viszont, hogy a lényegre koncentráljak: Igen vannak ilyen nők.

A nők között is vannak alacsonyak, magasak, vékonyak, kövérek, nagy orrúak, turcsik. Vannak lusták, agresszívek, gyenge jellemek, mártírok.

Ahoz hogy ezeket a dolgokat megértsd intelligencia és empátia kell.

Olvass!

Rengeteg pszihológus írt már önismereti és párkapcsolati témájú könyveket, ha érdekel, privát üzenetben küldök bár címet.

2016. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Vannak igen ri...ok de most azokra a csajokra gondolok. Akik tényleg normálisak. Nem adják magukat olyan könnyen. Ezek a csajok folyamatosan mondogassák hogy nem a külső a lényeg hanem az hogy megértsék egymást. Normális pasit keresnek, de egy bunkót találnak és velük vannak. Itt ezek a lányok tudnák értékelni a másikat, és kapcsolatot építenek, megbízhatok, csak épp nem lássák azt hogy rossz sráccal vannak. És ez ami zavar, de nagyon.
2016. máj. 9. 14:55
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Hát gyerekek, ha ti vagytok a rendes pasik, miközben folyamatosan oltjátok a nőket a posztjaitokban, inkább vagyok egy nyíltan "bunkóval".
2016. máj. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
5-tös ere gondolok hogy félreértik egyesek, míg most te is a fogalmakat. Leírtam hogy a normális pasik foglalkoznak a lány érzéseivel. Míg a bunkók, tesznek a lány érzéseire. Ha leoltják a képedet, kritizálja akkor tesz az érzéseidre és bunkó, míg a normálisabbak, foglalkoznak veled.
2016. máj. 9. 15:07
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"5-ös a maga dafke-stílusával azt mondja, hogy a rendesnek látszó pasik valójában vagy getzik vagy unalmasak, a valóban getzi pasik viszont legalább nem unalmasak, ezért egy némileg kitekert logikával azt mondja, hogy a nyíltan getzi férfiakat választja"


Nem ezt mondja te lángelme. Hanem azt, hogy inkább lesz egy nyíltan bunkóval, mint egy világfájdalmas, magát megjátszó bunkó kis balherével. Nem is csodálom. Itt is csak árad a kedvesség ezekből a rendes fiúcskákból. :D


24/F

2016. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

9-es

Mi a különbség egészen pontosan?

2016. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

Fú, megint egy ilyen remek kérdés, hogy az angyali, rendes, normális, értelmes férfiaknak állítólag nincs barátnőjük. Aztán a kérdező 2 oldal után megint elszabadul és kijelenti, hogy az összes nő retkes kuuu.rva, haszontalan, önző dögök - de ő rendes férfi ezzel a gondolkodással :D


Áruld már el kedves kérdező, ezt a fasz..ságot te komolyan gondolod, hogy minden nő egy bunkó férfival van kapcsolatban, aki belegázol a lelkébe?:D De komolyan? :D Mert akkor nagy baj van veled... RENGETEG normális férfi van! A férjem is az. NEM a bunkó férfiakkal vagyunk együtt, de a töketlen rinyapi..nákkal sem, mint te. A bunkó és a hisztis pic..sa között ezer átmenet van....

2016. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Egyébként ha az írásképeden és a stílusodon javítanál kicsit, az lehet, hogy segítene a párkeresésben. Ugyanis siralmas...


"A lányok azt mondogassák (MONDOGATJÁK magyarul) (VESSZŐ) hogy normális pasit akarnak, akiben bízhatnak. Ere (ERRE) azt látom ( VESSZŐ) az aki bunkó, agresszív, önpusztító életet él, azokkal vannak inkább együtt. Az (VESSZŐ) aki normális, rendes srác, Ő (KISBETŰ) nem talál normális lány (LÁNYT), mert azok már mind foglaltak, (FELESLEGES A VESSZŐ) egy bunkó által. Ha 1 (EGY) csajnak 1 (EGY) ilyen pasi azt mondja most ne hisztiz (HISZTIZZ), hagyjál a hülyeségeidel (HÜLYESÉGEIDDEL , a csaj megsértődik pár napra, majd mintha mise (MI SE) történt volna (VESSZŐ) újra boldog mellette. Majd pár év múlva rájön (VESSZŐ) hogy hülyeséget csinált (VESSZŐ) és soha nem is működött igazán a kapcsolat. Egyesek már úgy szakítanak (VESSZŐ) hogy gyerek is van a dologban. Az a srác (VESSZŐ) aki normális és foglalkozik a párja gondjaival, azok meg levannak (LE VANNAK) sokszor szarva. Nagyon nem értem (VESSZŐ) hogy egyesek mért mondogassák (MONDOGATJÁK!!!) akkor (VESSZŐ) hogy normális srácot akarnak, és a bunkó srácokat válasszák (VÁLASZTJÁK), akik nem egyszer belegázolnak a lány lelkébe, és leszarják nagyban a lány érzéseit. A normálisabb srácok (VESSZŐ) akik foglalkoznának a lánnyal (VESSZŐ) őket észre se veszik. Tisztelet a kivételnek. Mért ilyen ez? 20-25 év körülieknél látom most ezt.


Mellesleg felnőtt létedre nevezhetnéd a férfiakat, nőket annak, amik - nem csajnak, pasinak, csávónak, lánynak, fiúnak...


De ilyen stílussal (erős tájszólás, helytelen alakok halmozott használata), és írásképpel (iszonyatos vesszőhibák, és most a fogalmazáshibákat még nem is javítottam ki) ne csodálkozz, hogy nem keltesz tiszteletet az emberekben. Siralmas. Általános iskola második szintjén mozogsz.

2016. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Csodálkoztok azon ha 1 kérdező elkezd a..ázni ahogy írtátok. 11-es. Ez 1 kérdés volt, és hát leírtam azt hogy tisztelet a kivételnek, úgy hogy nem minden nőre érthető. De mégis magadra veszed. ”Kinek nem inge, ne vegye magára” Gondolom nálad is vannak bajok. Amúgy igen a kérdés komoly volt mert sajna én ezt látom, és hallom. Mert sajna ebből sok van. Nem személyesítetem meg magamat, mert nem magamról írok. Szóval 11-es ha valami nem tetszi lehet kötekedni. De azok akik folyamatosan kötekednek és leoltanak másokat, nem sok mindenre lehetnek büszkék. Azt se írtam hogy nem találnak barátnőt. Csak bosszant az hogy egyesek, akik tényleg küzdenek azért hogy megkaphassanak 1 lányt, azokat figyelembe se veszik. És ezek a csajok rinyálnak hogy nincs kitartás se megértés a férfiakban. 12-es Légy büszke ara hogy helyesen írsz. Ha valamiben talán eben jó voltál az iskolában. Másrészt laza vagyok ezért skacok, csajok és egyéb :D…. Ráadásul ha azt gondolod hogy a helyesírás számít akkor, nézz körül a világban. Észre vettem hogy egyesek ha mást nem is de a kérdezők helyes írását kritizálják. Szépen is meglehet mondani hogy ”edd meg, figyelj oda a helyes írásra” de ennél tovább mentek. Ha valakinek nem jó a helyes írása még a lelkébe is tapostok, legyetek magatokra büszkék. Tájszólásról meg annyit hogy ahol én vagyok, ez a megszokott. De ha kicsit nagyobb rálátásod lenne az életre, magadtól is rájönnél.
2016. máj. 9. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!