Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyét csinálnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyét csinálnék magamból, ha elmondanám egy 30as férfinek, hogy még életemben nem találkoztam olyannal, aki ennyire megfogott volna?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok. Nyílván nem ezzel kezdeném, de az igazság az ez. Teljesen normális férfi, és nagyon szorgalmas ^.^ Annyira szeretem őt.
2016. máj. 9. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idosen ez nem is meglepo. Nem csinalnal hulyet magadbol.
2016. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Bence_ ***** válasza:

Vállalnád az érzéseid és megadod magadnak az esélyt.

Felnőtt gondolkodás.

2016. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ezen vaciláltam... de aztán elképzeltem a szituációt,és meggondoltam magam.
2016. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez a pasi reakciójától függ.
2016. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vajon győz a gyávaságom?
2016. máj. 9. 15:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyenen görcsölnöd :D mondd meg bátran, nem gáz egyáltalán és ha anniyra jó fej még jól is fog neki esni.
2016. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most miért ne mondanád el? Előbb utóbb mind elmondjuk , csak más szavakkal. Aztán vagy összejön vagy nem-.

Nincs ebben semmi extra, vállald fel és mond el neki, és akkor végre pontot teszel a végére.

2016. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2016. máj. 9. 17:27
 9/13 anonim ***** válasza:

Vagy nem mondod el, és akkor hosszú hosszú napokon, hónapokon át fogsz még kínlódni kínkeservesen....

Szóval hajrá :)

2016. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De úgy izgulok. :D Nagyon fontos ő nekem.
2016. máj. 9. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!