Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Külsőre annyira nem gáz, van rajta felesleg, de belsőre..

Elítéli az állat cirkuszt, lévén, hogy kínozva tanítják ott az állatokat, odavan a kutyákért, van is neki 2, egy menhelyi keverék meg bedobtak az udvarukra valami husky szerű kutyát. Nem vegán, szóval rendesen eszik húst, persze nem azt kell elképzelni, hogy sztrájkol meg 0-24 csak erről beszél, de nekem akkor is furcsa, itt lakik nem messze, volt 1-2 hosszan tartó párkapcsolata, nem vallásos meg semmi, de félek emiatt a defektje miatt, szerintetek kerüljem vagy próbáljam meg randira hívni?



2016. máj. 9. 18:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ez esetben menekülj!
2016. máj. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Figyelembe veszi a háziállat igényeit, egészségét..! Ahelyett, hogy plüssállatként nem törődne velük, aztán meg jól elverné őket, amikor azok unalmukban szétrágnak valamit!!! És aztán, borzalmak netovábbja, nem bolti, kiszámíthatatlan minőségű és összetevőjű táppal etet, hanem nyers húst ad egy háziasított ragadozónak, neeeeeeeeee!!!! Hogy tehet ilyet? Miért?!


Szerintem ne ismerkedj vele. Az ilyen megveszekedett szukák képesek még ennél rosszabb dolgokra is, például az út szélén rettegő macskákon nem hajt át röhögve, hanem félreáll és menhelyre viszi őket... fú, hányinger.

2016. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Őszintén szólva nem értem mi a defekt neked ebben. Nekem is van 2 kutyám, befogadtam mindkettőt, ágyban alszok velük, marhahúst, csirkehúst, májat kapnak,stb. figyelek az egészséges és változatos táplálkozásra,sőt még kutyavitamint is adok nekik. És hogy fokozzam a dolgot kettő cicám is van akikkel ugyanígy viselkedem. Ezek ellenére boldog párkapcsolatban élek és még csak nem is egy "állatmániás" a párom.
2016. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Külsőleg annyira nem gáz; - személyleírásnak. És te mennyire vagy gáz? Hány éves vagy ? 14? Ha már ennyi aggályod van,meg eleve nem úgy kezdted hogy; Tetszik neked.Akkor nem kérdés,össze ne gyere vele!
2016. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Elhívtam randizni, erre a randi végén vittem haza kocsival, teljesen jól elbeszélgettünk, és képes volt félreállítani a kocsit, mert egy nyest vergődött az úttest szélén a fűben, és az addigi romantikázást felváltotta a rohanjunk állatkórházba hülyesége, aztán direkt kerülőúton mentem még lassabban, erre kiszállt a kocsiból, hogy ne szórakozzak vele, egy kisállat élete a tét, és elment busszal..

Most mondjátok meg, ez normális?

2016. jún. 7. 20:21
 16/20 anonim ***** válasza:
Én a helyében téged kerülnélek el jó messzire, nemhogy még randira is menjek veled.
2016. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Te vagy a gáz kérdező.
2016. jún. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én szóltam, hogy menekülj.
2016. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Provokatív, kamu kérdés, hagyjátok békén.
2016. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
veled van a baj, hagyd békén szegény lányt
2016. jún. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!