Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyar lányok miért vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyar lányok miért vannak oda annyira az olas, francia és spanyol fiúkért?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 21:42
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Hát az olaszok nagy lókötők.

A franciákról nincs tapasztalatom.

A spanyol meg lutri.


De gondolom azért mert egzotikusak.

2016. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki hogy van ezzel. Nekem inkább csak ezek a nyelvek tetszenek, párszor jártam Olaszországban és soha nem tanítottak olaszul, de valahogy annyira fülbemászó, hogy így is ragadtak rám a kifejezések, plusz az olaszok, legalábbis akikkel én összefutottam, nagyon közvetlenek, beszédesek, és már pár olasz szónak is nagyon tudnak örülni. Illetve legutóbb Rómában jártam és ott belebotlottam két jelmezesbe, megkérdezték, honnan jöttem, mondtam, hogy magyar vagyok, egyből elkezdtek magyar nótákat énekelni. Egy kis üzletben meg az eladóval csevegtem el egy kicsit, és mikor kiderült, hogy magyar vagyok, már mondta is, hogy van itt Magyarországon valami ismerőse vagy rokona. Egyszer Velencében a hátitáskám cipzárja elengedett, és távolról ezt egy helyi meglátta, és szólt, hogy figyeljek oda, nehogy valami kipotyogjon. Nem voltak benne értékek, de jólesett a figyelmesség, hogy nem mentek el mellettem szó nélkül. Szóval nekem pozitív a tapasztalatom az olaszokkal emberileg, de nem próbáltam még olasz férfiakkal ismerkedni vagy bármi. A magyar férfiak között is vannak, akik tetszenek.
2016. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vonzóak, általában elég alacsonyak.
2016. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nemzet tagjaiért sem vagyok oda, csak a származásuk miatt.
2016. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én nem különösebben.

Az északi típusúak jobban bejönnek, de egy magas, szőke magyar férfival is teljesen elégedett lennék, csak sajna ritka ez a kombináció a mi éghajlatunkon.

2016. máj. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne, ha csak legalább ott, ahol nem téma, nem baszkurálnátok a nem magas srácokat?

Nem, nem kell minket emberszámba venni, sose kérnék ilyet, csak a fölösleges hangulatkeltést kerüljük már.

Köszönöm.

2016. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az angolok és a németek jönnek be, plusz a svédek.
2016. máj. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!