Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "Kincsem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "Kincsem" "Kicsim" "Szivem" "Szivi" "Bébi" "Cica" becenevekről?

Figyelt kérdés

Nektek ezek közül melyik tetszik? melyikről mi jut eszetekbe? (mennyire kedves, aranyos, szeretetteljes). Ti milyen becézéseket használtok?


Csak érdekel. Engem a párom a fenti neveken szokott szólítani :)


L/26


2016. máj. 12. 10:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Nyuszi,meg a nyúl többi becézése.
2016. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a "szivi", "bébi" egy kicsit visszatetsző, ezt az utcán füttyögő kőművesek szokták az idegen nőkre alkalmazni...

A többi viszont jólesik, és használjuk is a kapcsolatban (bár a cicát sem önmagában).

2016. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Egyik sem tetszik és kiröhögném a férjem, ha így hívna, annyira klisés.


A húgomat szólitja mindig cicának a férje, mérhetetlenül b...zisan hangzik egy férfi szájából.


A bókoknak, őszinte szavaknak örülök a férjemtől, de a nyáladzástól és idétlen becenevektől kiver a víz...

2016. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A kedvesemtől eleinte nem tetszett,hogy ha bárhogy is becézett.:Cica,kicsim..stb.De ahogy telt az idő...:-)Annál inkább jól esett! Most pl anya;-).Az én véleményem magamról beszélek,tehát ha valakinek nem inge ne vegye magára.:-)))
2016. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Én a barátnőmet mindig a nevén szólítom. Nem cicázgatom stb... Úgy is tudja, hogy szeretem, mert azt szex közben is többször a fülébe súgom.
2016. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
65%
A szivi és bébi nekem lealacsonyító. Kicsit a gettó macák jutnak róla eszembe. A kicsim, kincsem, szivem aranyos. :) Talán csak mert jobban kifejezi, hogy hozzátartozol, sokkal személyesebb.
2016. máj. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Amúgy nálunk a fentiek közül írásban a leggyakoribb a Kincsem, Szivi és szóban a Bébi, Kicsim a leggyakoribb.


Jöhetnek még :)

2016. máj. 12. 11:05
 8/20 ~OnLány~ ***** válasza:

Nekem sem tetszik a "Szivi" és a 'Bébi", számomra is kissé lealacsonyító. A Baba akkor már kedvesebb.

A többi tetszik és szokott is mindenhogy becézni, szeretem is. Valakinek az is nyálas,hogy Életem, viszont nekem az a legédesebb..(nem 1-2 hónapos kapcsolatban,hanem több évesben.)

2016. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

A Szivi és a Bébi kivételével mindegyik használja a párom, én szeretem :-)


44N

2016. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha lenne párom és Kincsemnek,Szivemnek szólítana,nem bánnám,sőt :) A bébi is belefér. A cica-t már nem szeretném.


29N

2016. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!