Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tetszik nektek az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszik nektek az, ha egy fiú már beceneven szolit titeket? Pl. (kincsem, szivem, husi), és nem is jártok még, hanem csak ismerkedtek.

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 22:11
 1/5 Kingaa1 ***** válasza:
fura lenne de nem zavarna
2011. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a legközelebbi családtagjaimtól is nehezen viselem el az ilyesmit, nem véletlenül anyakönyveztek egy néven.
2011. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem bejön....

de régen ismerkedtem már, de csíptem, ha így volt...

nekem izgisebbé tette az ismerkedést, kacérabbá....

2011. márc. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem egyenesen unszimpatikus az ilyen viselkedés, úgyhogy nem tetszene :) 22/L
2011. márc. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát... én a husit kisállatokra szoktam mondani, szóval az zavarna.

Egyébként hozzám közelállókat én is szoktam így becézgetni, de leginkább akkor, ha értetlenkednek :D

2011. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!