Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferfiak is szeretik huzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferfiak is szeretik huzni a nok agyat csak ugyanelkul, hogy szeretnenek is valamit?

Figyelt kérdés
2016. máj. 12. 13:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ugyanelkul
2016. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
többségük igen, én nem.
2016. máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 90-ben született F.. ***** válasza:
Nem szoktam húzni senki agyát, de szingliként flörtölgetni igen, minden cél nélkül.
2016. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Titusztitusz ***** válasza:
Hát nemis tudom...Én mondjuk szeretek minden hölgyet "meghódítani", és a "magaménak tudni", akit csak módomban áll, de ezt se nem azért teszem, mert "meg akarom izélni őket", sem nem azért, mert csak szórakozni akarok velük...Valójában én személy szerint azért szoktam ilyesmit csinálni,mivel szeretem MINNÉL TÖBB HÖLGY szerelmét, és lelkét a magaménak tudni, illetve ezzel párhuzamosan szeretnék némi boldogságot, és színt vinni az életükbe...Ugyanis nekem meggyőződésem az, hogy a "jó cselekedetek" csak javára válnak mindig az embernek...Éshát mindenki azzal tud örömet szerezni más embernek amihez ért, és amihez van tehetsége...Hát...Nekem ahhoz van tehetségem, hogy "megszínesítsem" a hölgyek életét, és napjait,kis boldogságot hozzak a hétköznapjaikba, hát akkor ezt is teszem időnként...De minden rossz szándék nélkül...
2016. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 90-ben született F.. ***** válasza:
Írod ezt úgy titusz, hogy elhányod magad a gondolattól, hogy előtted valaki lefeküdt már egy nővel. Ejnye bejnye.
2016. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 90-ben született F.. ***** válasza:
Mielőtt védekeznél itt a link a remek nézeteidről: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..
2016. máj. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Titusztitusz ***** válasza:
6-os...A két dolog szerinted ki kell hogy zárja egymást??? Nem zárja ki, csak nem jó a szövegértésed, és a logikai gondolkodásod...Hát most csak gondolj bele:Én, mint "jólelkü" férfi szeretek jótetteket végrehajtani...Viszont NEM MINDENKIVEL, nem az első szembejövővel, hanem az OLYANOKKAL kapcsolatosan, akik ezt szerintem MEGÉRDEMLIK...És rászolgáltak...Szóval szeretek "boldogságot hozni" egyes hölgyek életébe, de NEM k...vákéba, nem könnyüvérü nőcskékébe, meg hasonlókéba, hanem olyanokéba, akiken látom jól, hogy MEGÉRDEMLIK AZT, hogy foglalkozzon velük az ember...Nehéz ezt a szitut elképzelni ugye?
2016. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 90-ben született F.. ***** válasza:

Az alap tézis, hogy flörtölgetsz-e / húzod-e az agyát olyan nőknek, akiktől nem akarsz semmit.

Tehát nem vagytok párkapcsolatban.


Te megveted azokat a nőket, akiknek sok pasihoz volt közük, viszont te sok nővel flörtölgetsz.

Természetesen a flörtölgetés != az intimitással, de azért tessék már érezni a kettős dolgot főnök.


A nagybetűs írásmódot pedig a gyerekek szokták alkalmazni.

2016. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Titusztitusz ***** válasza:
9-es...Inkább te próbáld már érteni azt, amit írok...(Akár nagybetüvel szoktam írni, akár kicsivel...) Te nem voltál még úgy hogy úgy voltál vele, hogy RÁMOSOLYGOL VALAKIRE, KEDVES VAGY VALAKIHEZ, pusztán csak azért, hogy ÖRÖMET SZEREZZ egy kissé lehangolt, szomorú illetőnek? Nem voltál így még soha? Ha nem, akkor jellemző lehet rád...Én viszont sokszor szoktam így csinálni, (Csak persze a flörtölés kapcsán...)attol függetlenül, hogy van feleségem, és van netbarátnőm is...Szóval ne görcsölj már annyit...A feleségemnek, és a jószándéku flörtöléseknek semmi közük nincs egymáshoz...
2016. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!