Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még 30-40 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még 30-40 közötti férfiak, akik komoly kapcsolatot, családot szeretnének?

Figyelt kérdés
Én házasságban élő nő vagyok, de nagyon gondolkodom a váláson, gyerekem sincs még. Viszont attól tartok, hogy csak egy-két alkalomra kellenék. Tudom, inkább jobb egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.
2016. márc. 29. 14:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet normális férfit találni, ez a tapasztalatom, de ha elválsz és sikerül, jelezz nekem!
2016. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nem ertelek titeket.miert ne lenne? 33ffi
2016. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Vannak, csak kevesen. A jó partikat zömmel már lefoglalták 30-40 között. Ismerek ebből a korosztályból sok férfit, de a normális mind foglalt. Talán egy kívételt tudok. Ő munkamániás, ezért még egyedül van. A többi tényleg csak dugni akar... semmi komoly.
2016. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Például azért, mert a férfiak általában kalandozni szeretnek...
2016. márc. 29. 14:56
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy van ilyen férfi, nagyon is. Csak azt felejtitek el csajok, hogy épp az ilyen nem kell nektek (sokszor), mert lehet hogy nem annyira jóképű, nem annyira izmos, vagy nincs sok pénze. Szóval erről kell megközelíteni a kérdést...
2016. márc. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem az izomra megyek, se nem a pénzre, de azért alapvetően kell a kölcsönös vonzalom.
2016. márc. 29. 14:58
 7/29 anonim ***** válasza:
89%
"Talán egy kívételt tudok. Ő munkamániás, ezért még egyedül van." .. hopp még 1! ^^ Már nekem is jóval fontosabb a pénz, mint a kapcsolat. 31F
2016. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyereked, simán.
2016. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
igen vannak
2016. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Létezik, nem ez a lényeg, az a lényeg, hogy akivel lehetőséged lenne, megvan-e köztetek az a plusz, amiből jól működő tartós kapcsolat lehet. Na ez az, ami nálam nem úgy sikerült, ahogy terveztem. Akik szabadok, olyanok, akik iránt nem érzek többet, akiben mindent megtaláltam, ő meg foglalt. Nem azért vonz pont ő, mert foglalt, egyszerűen csak pont olyan ember, aki számomra a nagybetűs ideális társ minden hibájával együtt is. Bár korábban ismertük volna egymást.
2016. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!