Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kinevetnétek egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kinevetnétek egy fiút ha érzelmesebb helyzetben (a barátnőjével) kitörne belőle a zokogás?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetre gondolok amikor nagyon meghitt az egész, csak ketten, nyugiban valahol elleni.
2016. máj. 12. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Férfiként elleni nagyobb szégyen, mint férfiként sírni.
2016. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem nevetnék, mert nem tudnám hova tenni, de ajánlanék neki egy pszihológust és többet nem találkoznék vele. Persze, ha elötte valami olyan témáról beszéltünk akkor az is más. De csak azért mert olyan romantikus a helyzet.... olyan miatt még nő se zokogjon.
2016. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem butaság ez a férfi ne sírjon dolog. Persze férfinél és nőnél is kellemetlen, ha valaki rengeteget sír, de akkor annak oka van. Ha a barátnőddel vagy, ő nyilván szeret és nem nevetne ki. Én elég sírós lány vagyok, a barátom se nevet ki, tudja hogy ilyen a természetem és nagyon megértő. Sose jutna eszembe,hogy elkezdjek gondolkozni, milyen helyzetben SZABAD sírni és mihez kell viszonyítanom magam, ahogy nála se állítok ilyen mércéket.
2016. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért állandóan ne sírjon, én se sírok naponta lány létemre, de szerintem marhaság, hogy egy férfi soha ne sírjon. Én még örülnék is olyan szempontból, hogy biztos megbízik bennem, ha ennyire elengedi magát, és kimutatja mit érez. Csak ne legyen mindennapos, az tényleg zavaró lenne azért.. de akkor se nevetném ki.

22L

2016. máj. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A bájkeverő tengerparti jelenete jut eszembe mindig, ha valami ilyet olvasok ezen az oldalon.

Nos, semmi baj azzal, ha mondjuk valami oka van annak, ha az ember nem tudja visszatartani a könnyeit, de ha ez rendszeres és minden apróságnál előjön, az sem nőnél sem férfinál nem normális. Én legalábbis nem vagyok ilyen, és nem tudnék magam mellé elképzelni olyan férfit, aki ilyen.

2016. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, mostani páromnál volt egy ilyen jelenet. Kicsit sokat ivott szegénykém, és kitört belőle, mikor hazaértünk, kettesben, hogy mennyire szeret. 3 órán keresztül hallgattam, mit jelentek neki, kétszer annyira elérzékenyült, hogy a könnyeivel küzködött, miközben szorongatott. Hát, nem mondom, rettenetesen lesokkolt, nem is tudtam azonnal reagálni erre az egészre. Én teljesen józan voltam ekkor, valószínűleg ez is közrejátszott, hogy csak pislogtam, mint pocok a lisztben.

Nem nevettem ki, sose tennék ilyen, hiszen teljesen őszintén nyílt meg nekem. De hiába simogattam, mondtam neki, hogy szeretem, csitított, hogy én ezt nem értem, és ő sokkal jobban szeret :D Nagyon imádnivaló volt, most is mosolygok, ahogy visszagondolok erre, de nem gúnyból :) Jól esett, megható volt, de azért rendszert nem csinálnék belőle. Néha belefér, és aranyos tud lenni, de ha sokszor előfordul, az lehet megterhelő.

2016. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!