Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet esélye egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélye egy 20 éves lánynak egy 36 éves férfinél?

Figyelt kérdés

Egy munkatársamról van szó, mikor nem volt hova mennem, pár hétre ő fogadott be. Persze ez kettőnk közt maradt. Viszont én úgy érzem, beleszerettem. Mikor idekerültem erre a munkahelyre, ő ült közvetlenül mellettem, rengeteget segített, és nagyon jóba lettünk. Mindenről tudtunk beszélgetni, még a szexről is, és én már akkor sokszor úgy éreztem, hogy többet érzek iránta. De mivel ő sem lépett, én se mertem. Viszont most, hogy ezt a pár hetet nála töltöttem, tényleg úgy érzem, hogy beleszerettem, de félek, hogy ő nem így érez.

Szerintetek lenne esélyem, a nagy korkülönbség ellenére? Mondjam el neki, vagy azzal csak elrontanék mindent, ha ő nem így érez? Ti mit tennétek?

Neki sincs senkije, kb. egy éve már nem volt komoly kapcsolata.


2016. máj. 12. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne esélyed?

Egy igazi úriember,az biztos,vagy nem jössz be neki,majd kiderül.

2016. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lenne is ne bízd el magad, az ilyenek csak ritkábban lesznek életképesek hosszabb távon! Csak 16 év....
2016. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 CptTomato ***** válasza:
Hogyne lenne eselyed... Mar ha tenyleg tetszel neki. Viszont azt mérlegeld hogy lehet csak a tul közeli viszony miatt erzel ugy ahogy. Tanacsom, várj par hónapot es addig minimalizald az interakcioitokat amenyire lehetseges. Ha utanna is ugyanigy erzel akkor kezdj el gondolkodni a lepeseken.
2016. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!