Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen "kinézetközpo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen "kinézetközpontú" ez a társadalom? Gondoljátok ti egyáltalán milyen úgy felébredni egy lánynak, hogy tudja, úgysem kell majd senkinek, mert mondjuk nem bombanő, csak kedvesen szép?

Figyelt kérdés
2016. máj. 7. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:
döbbenet
2016. máj. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan lehet valaki "kedvesen" szép?
2016. máj. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A tarsadalom lehet hogy kinezet kozpontu, aminek elsosorban az az oka hogy a multiknak valahogy ra kell venni a noket hogy haszonalan szepsegipari termekeket vegyenek, ennek meg ugye az a modja hogy elegedetlenne teszik oket a kulsejukkel.


Ez nem azt jelenti hogy az atlagos kinezetu lanyok nem kellenek senkinek, csak azt hogy az aktualis szepsegidealnak sosem fog megfelelni a lanyok 99%-a.


De ha korulnezel, lathatod hogy az atlagos kinezetu lanyoknak is van parja.

2016. máj. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

Ezt ugyanolyan céltalan hisztinek tartom mint amit a pasik csinálnak itt állandóan.

Tegyél érte hogy jobb legyél ha zavar a jelenlegi helyzeted.

2016. máj. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Amikor elkezdtem olvasni a kérdést, megint a szokásos csúnyafiú jött siránkozni... erre kiderül, hogy lány vagy.


Nem akartok összeismerkedni?

2016. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

Úristen,bele ne halj már nőként... még ha férfiként írnád több száz visszautasítással a hátad mögött,0 pozitívummal,akkor megérteném.Mert ezt most is átélem,és sokkal nehezebb,mint gondolnád...

Sajnos inkább felszínes lett a társadalom,ez a nagyobb baj.Amibe nyilván a kinézetre való történet is belejátszik,de az igazi probléma az,hogy ha nem tökéletes kinézetre a másik,már meg sem akarják ismerni a másikat...

Én egy olyan csajt szemeltem most ki magamnak,aki eléggé "fiús" kategória,aki mások szemében nem annyira szép,és butának is nézik sokan kívülről elsőre. Pedig egyáltalán nem az,elsőre én is azt hittem róla,aztán megismertem és egy tündéri csaj egyébként.

Hiába elsőre nem is annyira jött be,sőt én a hosszú hajú nőket részesítem előnyben alapvetően,és ő neki hiába nincs hosszú szép haja,nem érdekel,mert itt már nem ez számít...

24/F

2016. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megismertem, és olyan kedves,türelmes,gondoskodó csaj, hogy nem érdekel... :)

24/F

2016. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*mármint nem érdekel a többi tulajdonsága,hogy nem annyira szép,meg nem tökéletes... mert egyikünk sem az,nem is lesz soha...

24/F

2016. máj. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez tényleg olyan hülyeség, mint, hogy átlagos fiúként nem kellek senkinek, pedig igen, csak még nem tudja az illető. :D
2016. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kedvesen szép.. hmm.

számomra még ismeretlen kategória. Kifejtenéd?

2016. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!