Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy egy 20...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egy 20 éves srácnak még soha nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Sőt s,emmi köze nem volt még lányhoz. Tetszik egy fiatalember és ezt hallottam róla többektől is. Társasági, extrovertált személyiség amúgy, nehezen elképzelhető számomra, hogy még soha nem csókolózott. Nem is csúnya, szóval tényleg nem értem. Homoszexuális lenne? Vagy mi más oka lehet?
2016. máj. 12. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálam az az oka, hogy nagyon megválogatom az embereket körülöttem.
2016. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, de homokos végképp nem vagyok.
2016. máj. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem a legegyszerűbb, ha beszélsz vele és megkérdezed. Én hiába találgatok
2016. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 évesen azért nem nehéz ezt összehozni, lehet nem csajozott középiskolában, vagy nem mert nyitni, sportolt, más kötötte le stb.

Egyébként kérdezd meg tőle, lehet nehezen nyit lányok felé, nem talált még olyan lányt, bármi...

2016. máj. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle. Amúgy nem tök 8?


ha megdugott volna 10 lányt akkor meg az lenne a problémád...

2016. máj. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!