Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám vele újrakezdeni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vele újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel kb 2 éve összejöttem, de bizonyos okok miatt vége lett a kapcsolatunknak és azóta nem is nagyon beszéltünk :/

De én nem tudom kiverni a fejemből, még mindig érzek iránta valamit.

Hogyan tudnám vele újrakezdeni ?

Rá akarok írni, de félek mert nem tudom hogyan fogadná az egészet.

Ezért szeretnék tanácsokat kérni, hogy mit mondjak neki, mit tegyek.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat :)

18F,( a lány is 18 éves)



2016. máj. 13. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Kockáztass!


Írj rá, mondd el neki, hogy szívesen találkoznál vele, jó lenne kicsit beszélgetni, kíváncsi vagy, hogy alakult az élete, és ha lenne kedve, akkor szeretnéd látni a hétvégén, vendéged egy kávéra/fagyira.

Aztán ha kölcsönös a dolog, úgy is elmegy veled találkozni, ha részéről nem vagy már érdekes, akkor meg nemet mond.

2016. máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmilyen varázslatos módszer, amivel rávehetnéd arra, amit nem szeretne, szóval csak lazán. Én egyszerűen intézném. Ráírnék, hogy mostanában eszedbe jutott és gondolkodtál, hogy mi lehet vele és szerinted nem itt kéne chaten/smsben megbeszélni, jó lenne összeülni beszélgetni, hogy meséljen. Bármi hasonló. Ha nyitott feléd, akkor belemegy, ha nem, akkor tök felesleges magad fárasztani azzal, hogy beszélgettek hetekig chaten/online, úgysem változik a véleménye. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem lesz változás a jelenlegi felálláshoz képest. Hajrá!
2016. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D Első: ugyanazt sikerült közben megírnom. Pacsi! xD
2016. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 13. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ez erősen függ attól hogy miféle okokból lett vége akkor. Ha nem is beszéltek azóta, hát nem gondolom, hogy nagyon esélyes az újrakezdés.

Azért csak írj - mit lehet itt veszíteni?

2016. máj. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!