Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 napja szakítottam a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 napja szakítottam a barátnőmmel és nemtudom elfelejteni. Nincs esély újrakezdeni, mert már nem működne a kapcsolat. Mindig rá gondolok. Hogy tudnám túltenni magam rajt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen! Idővel!
2010. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
ne játszd már a hattyú halálát, annyira gáz. főleg egy pasitól. majd túlteszed magad rajta, b*zmeg, nem kell rá gondolni. nehogy azt hidd már hogy majd mindenki körbe fog sajnálni. szánalom amit egyesek művelnek egy szakítás miatt... nehogy azt hidd hogy negem még nem dobtak. de minek kell ezen itt siránkozni? szeretted, szeretett. VÉGE
2010. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Igyál b*zdmeg.
2010. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

15:33 Érzéketlen barom!...

Foglald le magad valamivel amit szeretsz. Gondolj rá, úgy, mint egy szép emlékre, és akárhányszor eszedbe jut, próbáld meg elengedni, és átérezni is.

minden jót!

19/l

2010. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgyios lesz más. Nem hiszem, hogy ez gondot okozna. Na meg ha te szakítottál a csajjal akkor miért olyan nagy fájdalom? Elvégre vmi miatt vége lett nem?
2010. jún. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Menyire érzéketlenek egyesek..-.-"

Én kb 1,5 hónapja szakítottam a barátommal,még mindig nagyon hiányizk,és szeretem. Így még rosszabb. Az időre,és a barátokra bízok mindent.

Ráadásul az exemben hatalmasat csalódtam..rá 2 héttel bejelentette,h ő alig gondolt rám,nem gondolt az újrakezdésre,és neki alakulóban van egy 15 éves csajjal!!

De ő "nagyon szeret"-ett engem..(:

2010. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na meg ezt a hozzá állást utálom, hogy úgyis lesz más... :S

Igen, valszeg lesz, de az nem volt szerem akit nem visel meg legalább egy hónapig...

2010. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*szerelem
2010. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk mert ő már nem szeretett és én éreztem rajt.Köszi a válaszokat!
2010. jún. 6. 17:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Az alkohol nem ad választ a kérdésedre, de legalább elfelejted a kérdést (meg az egészat a pics.-be)


De persze mértékkel! (egy héten 4-nél többször ne b@ssz be)

2010. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!