Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ti hogyan élnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ti hogyan élnétek meg, ha nem tudnátok az ágyban kielégíteni a párotokat?

Figyelt kérdés
Nem a barátnőmmel van a probléma, hanem egyszerűen túl sokáig bírom. Vagy nagyon gyorsan és keményen kellene csinálnom hozzá. Az pedig tapasztalataim szerint fájdalmat okoz a másik félnek, ezért nem szoktam.
2016. máj. 13. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Le kéne szokni a kezedről, és pár hónap múlva olyan lennél, mint új korodban:)
2016. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van.

megbeszélés az egész. elején én is magamra vettem, aztán megbeszéltük. nehéz helyzet, de ha megértő a párod, akkor nem lesz baj.

2016. máj. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez egy szexuális zavar, a neve: ejaculatio tarda. Jellemzően pszichés oka van. Érdemes lenne szexuálpszichológushoz fordulni, mert a minőségi szexuális élethez hozzá tartozik, hogy tetszőlegesen irányítani tudd az ejakulációd - ami lehet hosszú menet is, de csak ha te akarod.


A páromnak volt ilyen a kapcsolatunk elején (meg előttem is), szerencsére hamar megoldódott. Azóta képes irányítani, hogy 3 percig tart az aktus, vagy 3 óráig. :)

2016. máj. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kez a hibas.Valszleg igy szoktad magaddal.Tobb onmegtartoztatas es tobb fantazialas a baratnodrol.
2016. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
# 4: cáfolom. Hármas vagyok. A párom a mai napig masztizik a kapcsolatban is, mégis megszűntek az ilyen jellegű problémái. A pszichés okot kellett megoldani, és most már bármikor képes élvezni.
2016. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 opened paradise ***** válasza:

Azért senki se akarjon már távgyógyító lenni...

Próbáld ki,hogy egy két hétig semmi és úgy. Utána kiderül.

2016. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez van csak sajnos nalunk meg a nagyon gyors es nagyon kemeny szex sem veuet eredmenyre :( nagyon rossz erzes
2016. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok krónikus maszturbáló. Hetente maximum 2x szoktam kiverni, de akkor is közösen csináljuk.
2016. máj. 13. 15:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk néha hasonló helyzet áll fenn... és hajlamos vagyok magamat korholni emiatt. Pedig tudom, hogy az a helyzet, hogy ő nem gyorstüzelő típus, és néha nem megy el, de azért élvezi... így azért meg vagyok nyugodva, de mégis rám tör ez a dolog.
2016. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá teszem, hogy amikor elélvezek, akkor állva marad még spriccelés után és pár percnyi szex után újra elmegyek. Ez általában 2-3 alkalommal megismétlődik és azt mondja nagyon erősen lüktet közben a farkam.
2016. máj. 13. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!