Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakire rámondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakire rámondják, hogy nyomi, az mi miatt van? Hogy lehet ezt a jelzőt levedleni?

Figyelt kérdés

Nincs semmi testi fogyatékossága, csak van egy srác, és azt mondják, ez a srác nyomi.


Mit jelent az, hogy nyomi, mikor használjuk?


Hogy lehet kitörni a nyomiságból?



2016. máj. 14. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy nyominak hivjanak, akkor ne legyel nyomi....


Egyebkent ez a nyomorek roviditese. Ekkor leirjak az illetot, mint egy szerencsetlen fogyatekos. A gyengeket kiveti a kozosseg, a gyengebb genjeik miatt. Ez az elet rendje.


Egyebkent, erositsd a pozitiv oldalad. A tanulast ne hanyagold el, maradj aktiv es legyenek barataid. A statuszod emelkedik, ahogy eredmenyeket ersz el az eletben.


Vannak gyoztesek es vannak vesztesek. Valassz.

2016. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyomi, hát kis nyomi.:) Azért nyomi mert nem felel, meg a számukra elvárt, elvárásoknak. Nem érzik, úgy hogy ő olyan ember lenne, esetleg aki, a társaság tagja/mások elvárásainak megfelelne. Egyszerűen az ilyen emberek csendesek, vissza fogottak stb... Egyszerűen nem olyan menő, mint az ember társai. Tudod elég, egy embernek szekálni, az ilyen embert utána a többi 90%-is rá fog szálni.


Egyszóval az ilyen srácok/lányok nem jönnek be. Se az ellenkező, se az azonos nemű emberi társuknak.


Mindig is lesz, egy menő társaság, akit mások is menőnek gondolnak. És oda viszont nem mindenki tartozik. Vannak a nyomik és vannak a menők. Ez így megy már régóta... Ez van el kell fogadni.:)

2016. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit lehet ellene tenni?
2016. máj. 14. 09:50
 4/9 Kenzo Tenma ***** válasza:
Változtass a stílusodon és a viselkedéseden.
2016. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. Vagyok még annyit fűznék hozzá. Ne is próbálj menő lenni... Szerintem sokkal gázzab egy nem menőnek, hirtelen egyik napról a másikra tenni magát. Ez sajnos már régen eldőlt hogy te melyik kategóriába tartozol. Egyszer majd talán, mondom talán be vesznek magukhoz. De szerintem ilyenbe ne is reménykedj. Mindenkinek meg van a saját haveri társasága/köre. Neked is ugyan úgy lesz, barátnőd ha pedig nő vagyok a akkor barátod. Biztos neked, is vannak barátid és szerintem, ez a lényeg. Ne foglalkozz mással. És másrészt pedig ne is hagyd magadat! Inkább tanulj!
2016. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

csak hogy a háttér mögött legalább 90%-ban a menők a nyomik és a nyomik a menők :)


Egyébként ilyen nyomi és menő csoport nem létezik. Az hogy más nyominak tart még nem leszel az.

2016. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. A kategória akkor is ott van. Ha valójában nem nevezzük, meg őket. Mindenkinek meg van a maga baráti köre. Egy menő nem fog oda, menni haverkodni, a nyomikal. Nem hinném, hogy együtt csapatnák az utcán. Ez mindenhol ott van. Ha elhiszed, ha nem. A való életben, is meg mutatkozik sajnos. Jaj én evvel, meg avval nem lógok, hol mutatnék már vele? Ezt szinte, minden korosztályba tapasztalni. A gyengéket, elnyomják max oda mennek, egy két pofont húzni nekik. A csicskákkal max annyit, foglalkoznak hogy jól ki használják/megalázák.
2016. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik hogy te el is hiszed a menőről azt hogy menő. És a többiek is. Maximum ezért létezik ez a két csoport, ami elég gáz :)


Főleg az a vicces hogy nincsenek tisztában az emberek a menő és a nyomi szavak jelentésével. Azzal menő valaki ha másokat lenyomiz és fényezi a saját maga meg a kis baráti körének a haját? Ebben semmi menő nincs. Ez a baromság is csak azon alapul hogy hiszel benne vagy sem

2016. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkiek mas a meno,a csicskasag egyenlo a nyo,isaggal
2016. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!