Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki ezen az oldalon felmeri vállalni saját magát?

Figyelt kérdés

Úgy értem ha ismerkedtek,írogattok vagy egyszerűen barátkoztok ti a saját neveteket,korotokat életeteket vállaljátok? Vagy ferdítetek,szépítetek a dolgon? Egyszerűen trollkodtok,unalomból,több néven?


Ez egy arc nélküli oldal és nem értem miért kell folyton hazudozni,ferdíteni,szépíteni?

Csupa ilyen emberbe botlom.

Ha valaki csóró,vagy csúnya,vagy biszexuális,vagy mozgássérült,vagy kövér,vagy roma illetve akármilyen az miért nem vállalja őszintén? (N)



2016. máj. 15. 06:34
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos ezt én is tapasztaltam.

Sokan csak szórakozni,más embereken csámcsogni ,röhögni járnak ide. Rengeteg a hazudozó és a tapasztalatlan fiatalokat ki is használják. Nők férfiak nevében írnak,a korukat is sokan ferdítik,feleségnek,férjnek,főnöknek,pszichiáternek,szülőnek és még ki tudja minek adják ki magukat....Kevés az őszinte,nyitott ember és sok a szorongás és nincs önbecsülés. Ezzel számolni kell ezen az oldalon,már nekem sincs kedvem gyakran ide látogatni./ 40+ N/

2016. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány miatt,mert ha mindent egyből,kiadsz magadról esetleg csalódás ér,-vagy nem leszel vonzó a másik fél számára.

Az meg a másik,hogy nem egy kövér b(u)zival akarok megosztani intim dolgokat,-mert nem tudhatod biztosra kiül a másik gép előtt!

Szeretnék sokszor őszintén írni,de itt nem biztos,hogy igény van rá. Itt azért sokan csak kiélik a hü(ly)eségeiket,sokszor én is unatkozom,-ne várj sokat.

2016. máj. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
# Nem mindig vállalom én sem. 24/F
2016. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%

A teljes nevem nem szoktam publikálni, csak amikor találkoztunk személyesen, de egyébként én nem szoktam hazudozni.

Minek?

Nem is értem más miért teszi :|

30/F

2016. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:

Mire volna jó hazudni, bármikor is?

De van aki felismeri a hozzászólásaimat, így is, szóval még kevésbé tehetem meg. :D

2016. máj. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
77%

Én mindig felvállalom magam.


Petőfi Sándor

2016. máj. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
45%
# - gatyába táncol,felesége bugyiba úgy mennek a moziba!
2016. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
50%

Na látom a hülyegyerekek' sem álmosak már....

A nevem én sem mondom meg először,mert lehet,hogy a szomszéd nejével írogatunk és az kellemetlen így elsőre,-de a többi őszinte és később az gondolom megbocsájtható,de ha másban lódítanék nehéz lenne kimagyarázni találkozáskor a hazudozást. 32/F

2016. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha ismerkedek, akkor nyilván felvállalom magamat, teljes névvel és képpel. Sőt, sokszor Facebookon megy tovább az ismerkedés, ahol lát rólam mindent az illető.


De csak úgy random trolloknak nem fogom felfedni a kilétemet.

2016. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok a rosszindulatú ember itt,a teljes nevemben biztos nem irogatnék senkivel,óvatosság,nem a saját magam nem felvállalása!
2016. máj. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!