Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban mennyi az a reális testsúly amivel egy nőnek és egy férfinek rendelkeznie kellene? Mi az alsó és felső határ?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 20:50
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Nem értelmetlen a kérdésem.Azért csak kell egy viszonyítási alap mint a nőnek mint a férfinak.
2016. máj. 15. 21:43
 12/34 anonim ***** válasza:

rendben van h kell, de ez páronként változó. :)


testtömegindex alapján ki lehet számolni


10 voltam

2016. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem az arányos testalkat tetszik, se nem kövér se nem sovány, se nem sörhasas, kb. átlag magas, de hogy ez kilóban mennyit fed le, azt nem tudom. A saját testsúlyomat tudom, pont.
2016. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Köszi akkor majd számolgatok de inkább a retináimban bízok mikor terepszemlét tartok.
2016. máj. 15. 21:48
 15/34 anonim ***** válasza:
Most magamból kiindulva írok egy példát. Kb. 3-4 évvel ezelőtt 44-46kg között ingáztam, nő vagyok, és 151cm magas. Találtam egy olyan mozgásformát, amit tudok tartósan végezni, belevágtam, csinálom azóta is. A magasságom nem változott, a testsúlyom most 50-52kg között ingázik. A ruhaméretem kb. 1 számmal nőtt, ami azt jelenti, hogy már nem kell a legkisebb méreteket keresnem, és már nem javasolják, hogy nézelődjek a tini osztályon, viszont nem lettem túlsúlyos, mert ez többnyire izomban jött rám, zsírban nem is tudok hízni, ilyen az alkatom, próbáltam egyébként azokat a módszereket is, mert nem szerettem sovány lenni, de nem jött össze, a sport segített.
2016. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Hát a magasságodhoz ez a testsúly nagyon is elfogadható.Szerintem nagyon kis dög formád lehet főleg ha még rád is jött némi izomzat.És ami mozgásformát elkezdtél nem ám abbahagyni.
2016. máj. 15. 22:28
 17/34 Titusztitusz ***** válasza:
Konkrét számot felesleges írni, mivel minden pár más és más súly tekintetében is, így inkább úgy kéne megközelíteni a kérdést, hogy mennyi az ideális SÚLYKÜLÖNBSÉG a felek között? Nos...Szerintem az ideális súlykülönbség a férfi és a nő között kb.20-30 kg a férfi javára természetesen...
2016. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Ó, semmiképp nem hagyom abba, mert szórakoztató is, és még mást is el akarok kezdeni a szabadban is, de eddig mindig akkor szakadt le az ég, amelyik napra terveztem.


No, azért a lényeg, amit ki akartam hozni, hogy ott van két testsúly érték ugyanolyan magassághoz, egy kívülálló nem sok különbséget venne észre, ebből a kb. 6-8kg növekedésből, mert centire meg keveset változott. Ha zsírban híztam volna ennyit, az feltűnőbb lenne.

2016. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt azért érzed, hogy a 151 cm-hez az 51 kg tökéletes a Te nézeteid alapján, akkor a 175 cm-es lány hogy ne lehetne 75 kg, ha ugyanúgy izmos, sportos? Se a boldogságot, se a szépséget nem kilókban mérik. Pl én 60 kg vagyok, 162cm. Múltkor valaki megkérdezte és elmondtam a súlyom, engem nem zavar, és meglepődött, kérdezgetett, hogy nem akarok-e átverni, mert 5kg-val kevesebbre tippelt... Szóval ez alkat kérdése is,meg minden, összetett... Ugyanez pasiknál is, náluk is hatalmas intervallumban mozog.
2016. máj. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Persze a szabadba is kell néha tréningezni jobb mint egy zárt terem persze ott is kell csinálni főleg ha ilyen tré az időjárás.A makacs zsírpárnákat jobban kiszúrja az ember de azért egy izmosabb női testen szívesebben pásztáznak végig a férfiszemek.
2016. máj. 15. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!