Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van reális esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van reális esély arra, hogy egy 33-34 éves férfi komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés

Egy 22 éves lánytól. Igen, tudom, egyeseknek buta kérdés lehet, de mivel senki nincs, akitől tanácsot kérhetnék ez ügyben, ide írtam.

Pont azért, mert máshol állunk az életben, nagyobb kompromisszumokat kellene hozni. Strigula meg egy rövidke, felejthető fejezet meg egyértelműen senki nen akar lenni.

Ő azt mondta, a kor csak egy szám, nem az számít? De tényleg így van?


2016. márc. 30. 15:11
 1/6 A kérdező kommentje:
*Ő azt mondta, a kor csak egy szám, nem az számít.
2016. márc. 30. 15:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Csak az a kérdés, hogy a te konkrét kiszemelted hogy van ezzel. Sok ember szeretne komoly kapcsolatot, pláne ennyi idősen. Az hogy te 22 éves vagy, az szerintem nem befolyásolja a dolgot. Bár az kérdés, hogy az illető független-e?
2016. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély.
2016. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, hogy független. Ha nem így lenne, nem gondolkoznék azon, hogy érdemes-e.
2016. márc. 30. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok és egy 37 éves fickó hajt rám.Baromi jól elvagyunk,de teljesen más életszakaszban vagyunk,így csak barátság extrákkal alakult ki köztünk:) Én még bulizni akarok,utazni,tanulni,ő pedig már sokkal nyugodtabb,kiépítette a karrierjét,stb.Természetesen független és nincs gyereke,mielőtt bárki bármit belegondolna.

Nekem pont az tetszett meg benne,hogy önálló és érett,férfias,ami a velem egykorú pasikra még messze nem jellemző:)


Szóval simán lehet,hogy komolyan gondolja,de nem biztos,hogy egyeznek a terveitek,ami akadály lehet.

2016. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A pont a barátság extrákkal nem érdekel, az az én terveimbe nem fér bele. Csak így belegondolva, elég sokat hozza fel a szexet mint témát. Nem mintha nem nem kéne beszélni róla, csak mégis...
2016. márc. 30. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!