Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kerdezoskodnek allandoan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kerdezoskodnek allandoan a rokonok a maganeletemmel kapcsolatban? Hogyan allitsam le oket? Mindig a van-e mar valakim a tema. Annyira unom mar.

Figyelt kérdés
Senkinek semmi koze hozza. En jol erzem magam szinglikent. Nem akarok ezen valtoztatni. 25/N
2016. máj. 15. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Minket se izgat ne aggódj.
2016. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Mondd meg nekik, hogy az én életem, úgy élem, ahogy akarom.

Úgyis változni fogsz, ha majd rájössz, hogy az ember társas lény, és az életben az egyik legfontosabb a család megteremtése.

2016. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam is így szokott lenni ellenben én férfi vagyok.A válaszom egyszerű és lényegre törő szokott lenni.Nem akarok soha nőt az életembe.Utána bac..ki mintha kicserélték volna őket.
2016. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%

Be kell nekik vallanod az igazat. Mert hát sajnos elhallgatod...

Nincs párkapcsolatod, ez tény. Viszont van szexuális életed. Összejártok dugni. Csak éppenséggel nem akarsz elköteleződni. Szegény rokonok meg azt hiszik, hogy magányos vagy. Ezzel szemben neked rendszeres és minőségi kielégülés jut. És ők ezt nem is sejtik :)

2016. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%

Mond azt, nehéz, nagyon találnod valakit, mert leszbi vagy.

Többet nem fogják kérdezni!

2016. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:
Kérd meg őket, hogy ne kérdezgessék ezt, mert unod már, és ha lesz valakid, úgyis tudni fognak róla.
2016. máj. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
En ferfikent azt szoktam mondani h nem tudok valasztani a csajok kozul, azert nincs most senkim, mert mind rajong ertem es nem akarom egyiket se megbantani, mikozben evek ota nem lattam puncit, az remlik csak h meztelen csiga feelingje van. :D
2016. máj. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy meleg vagy. Békén fognak hagyni.
2016. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!