Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellettem neki, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellettem neki, akkor most miért kedveskedik?

Figyelt kérdés
Nem rég bevallottam egy férfi kollégámnak, hogy tetszik, de ő erre csak annyit reagált, hogy majd túl leszünk rajta. Korábban mindig nevettünk meg viccelődtünk egymással, de ez után kicsit visszafogottabb lett, aggódtam is, hogy ezzel elrontottam kettőnk viszonyát. Azóta eltelt pár hét, és mostanában kezd furcsán viselkedni, folyton kínálgat csokival, cukorral, megérinti a hátam, karomat, többször mikor ránézek látom, hogy harapdálja az ajkát. Nem is igazán tulajdonítottam ezeknek nagy jelentőséget, de szombaton még azt is felajánlotta, hogy haza visz nehogy megázzak. Hazavitt, de nem lépett semmit. Nem értem, tudja, hogy tetszik nekem, de nem lép, ha meg nem akar semmit akkor meg miért kedveskedik?
2016. máj. 16. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem egy kapkodós fajta :)
2016. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felesége van
2016. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy rájött, hogy mégis akar, de már ezen a ponton nem mer lépni.

Vagy rájött, hogy korábban bunkó volt, amikor visszafogottabb lett és most pótolja a lemaradást.

Vagy mittomén, kérdezd meg tőle.

2016. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget, ha akar valamit, lépni fog... férfi.. ne keress logikát a viselkedésében, mert a legtöbbjükében nincs...
2016. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínûséggel arra vár, hogy te visszajelezz neki, hogy még mindig benne lennél a dolgban.
2016. máj. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!