Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 10-es skálán mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 10-es skálán mennyire értékelnétek az alábbi képen látható férfit? Köszönöm minden választ!

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 17. 13:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
6
2016. máj. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
79%
Férfiként értékelve: A zenei ízlése jó, ez már 6 pont, biztos, hogy részt szokott venni rocker bulikon, legjobb házibulik életemben, amiken részt vettem a rocker haverjaimmal volt, arra emlékeztet, ezért 8 pont, gondolom szereti a sört, 7 pont. :) Na ez így összesen 21 pont :) Aki nullára értékelte, az maradjon csak az 50 kg-os ecsethajú nőiesen szűk és női színű ruhákat hordó kis nem tudom miknél! :)
2016. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
7
2016. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
91%
Azért vicces, hogy ha egy nőnek lenne (arányokhoz mérten) ekkora túlsúlya, akkor már itt McDonaldsoznának és kövér disznóznának a férfiak.
2016. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
5. :)
2016. máj. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
56%

10/4.


A gyerek egyszerűen ilyen tipikus creep fejű, nagyranőtt óvodás. Gyerekes póló, idétlen frizura.


Az arcát nem minősítem, mert az egyéni ízlés kérdése! Tehát az értékelésem csupán a kisugárzására és a stílusára vonatkozik.


Egy laza ing és egy stílusos hajvágás, valamint egyenes tartás sokat dobna rajta. Plusz ahogy nézem egy-két kilót le is adhatna.

2016. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hamarosan összesítem az eredményeket:D
2016. máj. 17. 20:11
 28/34 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen átlagos pasi. Ha az átlagot 5-nek vesszük, akkor 5-ös, bár szerintem inkább felfelé billen, szimpatikus arca van. A haja tényleg kicsit ovis, de amúgy nincs vele gáz. Az, hogy mosolyog, pluszpont. Ha belsőre megfelelne, nem utasítanám el.

25/N

2016. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

A képen látható srác tényleg kicsit ilyen nagyra nőtt ovodás. Én azt mondom 5/10.

Viszont őszintén meglepődtem az itteni kommenteken, mert az életben ennél rosszabb statisztikát látok, akár a Tinderen, akár a való életben.


F

2016. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Az orra kicsit nagy az én ízlésemnek, de ha növesztene nagyobb borostát/szakállat, kezdene valamit a hajával és még a közös hullámhossz is meg van (vicces, érdekes, okos), akkor szívesen ismerkednék vele, ha egyedülálló lennék. Iron Maiden póló plusz pont nálam is. :)

21/L

2016. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!