Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti nem értékelnétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti nem értékelnétek ha a barátnőtök el akarna kísérni az orvoshoz?

Figyelt kérdés

A barátomnak lesz egy egynapos kezelése, el szerettem volna kísérni hogy bátorítsam, de elutasított :(

Rosszat mondtam? Egyáltalán nem értékelte, és nem szeretné hogy vele menjek. De bármi ilyesmit próbálok, mint jó barátnő, mindig visszautasítás lesz a vége.


2016. jan. 7. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyne értékelném. Bár nekem senki nem mond ilyesmit...
2016. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondanak ilyet :(
2016. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is elutasítanám de ez nem azt jelenti hogy nem értékelem
2016. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor az első kettőnek jó barátnője lennék :)

Szerintem ez egy olyan dolog ami mindenkinek jól esne, ha fiú, ha lány. Ha az az ember, akit a legjobban szeret a világon, ott van és támogatja akkor is ha egy olyan lehangoló helyre kell mennie mint egy kórház.

2016. jan. 8. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Tévedsz kérdező, minden embernek másra van szüksége. Én pl. lány vagyok, de nem bírom ha ápolgatnak meg kísérgetnek, mert egyszerűen fizikailag rosszabbul leszek ha valaki a közelemben van ilyenkor. Ilyenkor csak arra vágyom, hogy egyedül lehessek. Meg aztán az nem olyan kedves ha eleve úgy indulsz neki, hogy ő biztos bátorításra szorul. Nem mindenkinek van fóbiája az orvosoktól. Ha jót akarsz tenni vele, először talán nézz utána, nála mi számít annak, és ne magadból indulj ki.
2016. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!