Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajuk a férfiaknak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk a férfiaknak egy szép sminkkel?

Figyelt kérdés
Mindent lehet szépen, és kevésbé szépen csinálni.

2016. máj. 17. 17:28
1 2
 11/20 Titusztitusz ***** válasza:
0%
6-os...El kell hogy keserítselek kissé, de engem ugyan tökéletesen hidegen hagynak a "magazinokban", meg a "címlapokon" szereplő retusált, kisminkelt, átrajzolt ábrázatu "ideálfotók"...Én a te álltalad említett sajtótermékeket még a kezembe sem szoktam venni, mert nem akarom beszennyezni ilyesmi papírszemetekkel a kezemet sohasem...Viszont látok példákat, és különbségeket A VALÓ ÉLETBÖL...Ismerek nőket, akik 10-20 évnyi "sminkelő élet" után már 40 évesen olyan arcbőrrel rendelkeznek, hogy nyugodtan lehetne őket holmi "RÁNCOSBOCSKORNAK" is titulálni, és ismerek olyan nőket is, akik SOHASEM kencefizézték az arcukat, max. hidratáló krémmel, aztán még 50-60 évesen is teljesen sima,és ráncmentes a bőrük...És MINDEN ESETBEN összefüggést vélek látni a két dolog között...MINDEN ESETBEN...Hát...Amelyik nőnek megéri tönkretenni a bőrét, meg úgy nézni ki mint valami bohóc a kifestett ábrázatával, hát akkor az csak sminkelje magát nyugodtan...Felőlem...
2016. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem tudom, de ha a férfiak nem szeretik az erős sminket, akkor javaslom nekik, hogy viseljenek csak egy könnyű BB krémet és egy kis szempillaspirált :DD
2016. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi, általában észre se veszik.
2016. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#11, persze, minden pasi ezt mondja... :D

(6-os voltam)

2016. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Titusztitusz ***** válasza:
14-es...Na ugye..."Minden pasi azt mondja amit én"...(Én mondjuk nem pasinak, hanem férfinek szoktam mindig tartani magamat, de mindegy...)Hát akkor meg hol a gond???? Hallgass rájuk te is mindig, és nem fogol szerintem ráfaragni a dologra...
2016. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát ez az, ezt MONDJA, de nem ezt gondolja. :D De tudod mit, bárcsak igazad lenne... :)
2016. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Titusztitusz ***** válasza:
16-os...Lehet hogy más paliknál úgy működik a dolog, ahogy írtad, csakhogy nálam NEM...Nekem mindig ami a szívemen, az a számon...Szóval ha én írok itt valamit, akkor azt úgy is gondolom ahogy írtam, és valóban úgy is van a dolog mindig...
2016. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem bírnád ki, hogy ne a tied legyen az utolsó szó?? :DD
2016. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Titusztitusz ***** válasza:
18-as...Már miért ne bírnám ki??? De eddig nem mondtad hogy ilyen problémáid vannak...Szóval ha ennyire fontos neked a dolog, nem bánom, legyen akkor a TIED az utolsó szó...Írjál nyugodtan bármit, nem fogok rá reagálni...Így jó lesz?
2016. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen, köszönöm!
2016. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!