Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,2,3 hely az országban, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,2,3 hely az országban, amit otthonodnak nevezel. Mind különböző megyében. Az ismerkedés így csak nekem tűnik neccesnek?

Figyelt kérdés

kicsit írok,ha már itt vagy,és olvasod..

Az utóbbi időszak igen eseménydús volt. Történt egy költözés,igen messsze az igazi otthonomtól egy olyan faluba,ami az ismerkedést tekintve nem a legszerencsésebb...inkább idősek vannak erre.

Közben a sulim egy másik megyében van,másik városban,ahova bejárok...(hála az égnek,most vizsgaidőszak,nem kell annyit)...


A jövőbeli tervek oda szólnak,ahol van a sulim,tehát ott élnék a közeljövőben,ha a dolgok úgy mennek(márpedig úgy kell)

Ezen az új helyen szinte semmi esély ismerkedni fiatalokkal...de ha elmegyek a sulim városába,ott még nekem idegen minden ,ott sincs sok esély rá egyelőre... Az igazi volt otthonom pedig távol innen ..ott sem volna érdemes...


Nem tudom,hogy mennyire lett érthető,h tulajdonképp mi is a "bajom" ..de azért remélem,h van pár hozzáfűznivalótok ....

20L


2016. máj. 17. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez meg teljesen kezelheto. En orszagokkal vagyok ugyanigy, plusz ezenbelul egy kis faluban nottem fel, amit tovabbra is az otthonomnak tekintek, majd onnan koltoztunk a fovarosba, de tovabbra is visszajarok. Szoval, szerintem nem lesz baj:).
2016. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háááát figyelj erre így rágörcsölni tökre felesleges és nevetséges.

Én egy országgal lakok odébb szerinted én akkor mit tegyek? Majd jön akinek jönnie kell, én ugyan ezen nem agyalok hogy melyik országból vagy megyéből.

2016. máj. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem kell ezen gondolkodni...nincs ertelme.

A napokban jobban foglalkoztatott ez a tema,mert hianyzik valaki ,de be kell latnom,hogy mas ugy sem tolti be a hianyat.

2016. máj. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!