Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Ki hol probál társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ki hol probál társat keresni? Milyen oldalakon? Milyen helyen? Milyen szöveggel? Kihivó öltözködéssel? Stb? Kort is irjatok.

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

En itt az oldalon probaltam ugy, hogy magamat adtam, sok beszelgetessel a talalkozas elott (sajnos nagyon felenk vagyok a fiukkal). Be is jott :)

21/L

2016. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem próbáltam konkrétan társat keresni, általában összehozott az élet olyan fiúkkal, akik szintén nem kerestek görcsösen társat, és épp egymásra találtunk :D Először egy volt osztálytársammal, aztán egy egyetemi szaktársammal, aztán most egy közös ismerősök révén megismert fiúval találkozgatunk.

Szerintem nem annyira kéne rágörcsölni, nálam legalábbis alapból taszító volt mindig, ha tudtam hogy egy srác csak azért próbálkozik be, mert úgy általában barátnőt akar szerezni, és épp engem talált meg 50 másik csaj mellett, és nekem is fel fogja tenni ugyanazokat a sablonkérdéseket, amiket másoknak, az inkább interjú, mint ismerkedés.

2016. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek kihívó lenni, ha valaki szimpatikus, bárhol is vagyok, rámosolygok. Ha visszamosolyog, az már fél siker. Ha idővel oda is jön hozzám, akkor minden megvan. :D

Nem szeretek "erőlködni" se viselkedésre, se külsőre, hogy én most igazoljam, mennyire vagyok "nő". Vagyok, amilyen vagyok, előbb-utóbb úgy is fel fog tűnni, hogy ez nem az igazság. :)

19l

2016. jan. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy férfiként válaszolok: szerintem akár itt is érdemes. Párt még ugyan nem, de számos kedves beszélgetőpartnert már találtam. :)
2016. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!