Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden barátomat el fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden barátomat el fogom veszíteni, amikor ők párt találnak?

Figyelt kérdés

Már nem először fordul elő velem, hogy nagyon közeli barátaimat azzal veszítem el, hogy találnak maguknak barátnőt. Akikkel előtte napi kapcsolatban voltam, hetente sem jelentkeznek, mert "nem történik velük semmi".


Komolyan erre kell számítanom? Tényleg rendre jó barátok voltak (mondhatni a legjobb az azt megelőző pár évből), mindig minden xar helyzetben lehetett rájuk számítani.



2016. máj. 18. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen! legalább én is így jártam.... de aztán rá jöttem hogy ők nem is voltak barátok
2016. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag igen. Mondjuk állítólag én is ezt csináltam, amikor lett valakim... pedig belülről nem így éreztem.
2016. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy az esélye, mi is ezzel szembesültünk, illetve a párom...neki a régi baráti köre alig-alig él, mióta velem megismerkedett. Igazából nem arról van szó, hogy én elvárnám, hogy maradjon velem, sőt! De ők nem jelentkeznek maguktól soha, nem hivják vissza - valahogy úgy éreztük, hogy zavarja őket a mi nagyon happy állapotunk, mert ők (zömében nő barátai voltak a páromnak) egyedülállóak, nem úgy alakult az életük.
2016. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez az élet rendje. Nagyon szerencsés vagy éppenséggel szerencsétlen az, aki 30 fölött is több barátot tudhat magáénak. Megváltoznak a prioritások az élet előrehaladtával. Az ökörködést felváltják a mindennapok, a barátokat a család, a szabadidőt a pár és a gyerek. Akinek nem tetszik annak nem erre a bolygóra kellett volna születnie.

Nekem is volt sok jó barátom. Mára csak egy maradt. Nem érzem úgy, hogy kevésbé lettek volna a barátaim azok, akikkel idővel megszakadt a kapcsolat, egyszerűen így alakult. Nekem is lettek párjaim, nekik is, és szépen lassan eltávolodtunk egymástól. Néha szó szerint, néha csak átvitt értelemben.

2016. máj. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy pasi barátom,illetve van,de el kell fogadni,hogy a komoly párkapcsolat fontosabb,mint a barátság.Engem nem zavart,ez természetes,főleg ha ellenkező nemű az a barát.Neked sem esne jól,ha a szerelmed napi kapcsolatban lenne egy más neművel és jobbat beszélgetne,mint veled.
2016. máj. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem is voltak igazi barátok.
2016. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez benne van a pakliban.


Barátnőmmel nyáron lesz 3 éve,hogy együtt vagyunk. Látom a kapcsolatát a barátnőivel. Azokkal a barátnőivel,akikkel évekig járt iskolába,világi barátnők voltak,alig beszélnek. 3-4 hetente váltanak pár szót és kész,találkozni meg úgy 2 havonta talán.


Én egyik barátommal a mai napig beszélek,heti 4-5 nap biztosan,és heti minimum 1 találka is benne van.


Észrevettem azt is,hogy nagyban befolyásolja az embert az,hogy kivel van együtt.

Személyes példám: volt egy "barátom",neki volt egy barátnője,tök jól megvoltunk míg ez a bnője volt,tartottuk a kapcsolatot,találkoztunk is. Később lett egy másik barátnője,ott tartunk,hogy alig beszélünk,találkozni meg esélytelen.

Megnéztem messengerben,ezen a héten hétfőn beszéltünk,előtte március 31-én..

2016. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod, az az élet rendje, hogy ha párod lesz, akkor már vele tervezel programokat többnyire, a barátaiddal meg sokkal kevesebbet.

Vele kelsz, vele fekszel, hozzá mész haza, nem a barátaiddal sörözni meló után.


Vagy mehetsz a barátaidhoz, de akkor ne várd, hogy a párod gyereket szüljön neked.


Megváltoznak a prioritások, a sok szabadidőt felváltják a hétköznapi terhek, amiket a társaddal osztasz meg főképp, és nem a barátaiddal. Egy fáradt nap után a párod mellett szeretnél megpihenni, nem még hajnalig sörözgetni.

Kevesebb időd van, értelemszerű hogy azt a keveset is a párjukra szánják az emberek, és nem a haverokkal lógnak folyton.


Fontosak a barátok, nem szabad elhanyagolni őket, de változnak a dolgok, ezzel változnak a kapcsolatok is. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor eléggé sanyarú sorsod lesz.

2016. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Magától nem keres, ha én keresem vagy válaszol pár órán belül, vagy napokig sem, pedig látja.

Személyesen találkozunk kb annyiból áll az egész, hogy ő most rohan a barátnőjéhez.

A többi "barátjával" is ugyan ezt csinálja.

2016. jún. 2. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!