Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon van rá esély hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van rá esély hogy egy fiatal 21 éves nő ismerkedjen és találjon is párt?

Figyelt kérdés
Akinek már 2 gyereke va. Barátnőm sajnos úgy járt hogy a parja ott hagyta 2 gyerekkel. Elég szép arcú lány. Kicsit teltebb idomokat de amúgy a belsője az tökéletes. Remek háziasszony és jól bánik a gyerekekkel is.
2016. máj. 13. 10:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

5 évvel idősebb lennék és meglenne már a diplomám én ismerkednék vele :D

Tuti fog találni párt!

2016. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Van akinél kizáró ok a gyerek, van akinél nem. Én az utóbbiak táborát erősítem. Csak arra figyeljen, hogy ne álljon össze akárkivel, csak azért, hogy szeretetet kapjon.
2016. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Tehát akkot a gyerekek nem kizaro ok? Foktőn az exet hajtja mert fél hogy nem fog kelleni senkinek és hogy a gyerekeinek nem lesz apjuk, de mondtam neki hogy egy férfiban első sorban ne az apát keresse ha nem a szerelmet mert aki őt szereti az elfogadás a gyerkőcöket is. Amúgy 2 kis édes fia van :) a férfiak meg ugy is imádják a fiukat.
2016. máj. 13. 10:52
 4/26 anonim ***** válasza:
16%

Gyerek mellett nem kapnék elég szeretetet. Úgy érezném ők sokkal fonzosabbak nálam, ami iszonyat kiábrándító. Nem tudnánk szexelni a kanapén, a konyhában, a lépcsőn, az udvaron, sőt... Lehet hogy sehol. Főleg nem napi 3x.

Asszem kihagyom...

2016. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ne apát és eltartót keressen! Akkor találhat ... mondjuk nagyobb eséllyel egy elváltat, akinek szintén vannak nem vele élő gyerekei. De azok meg idősebbek ...
2016. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyébként nem is akar vele egykorú párt. 23tol 30ig.. és a gyerekek bölcsibe oviba járnak. Roppant jó nevelték. Aszex amúgy meg szerintem csak kifogás ilyenkor. Azért a valoeletben nem úgy van mint a filmekben hogy jajj rlalratom gyors várj egy picit.. ez baromság!
2016. máj. 13. 11:05
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

21 vagyok. Normális kapcsolatom még nem is volt... Nem hogy gyerekvállalás gondolata.

Ezzel mindent elmondtam.

Komplett városokat lehetne megtölteni azokkal a nőkkel, akik felelőtlenül, naívan hagyják magukat felcsinálni, aztán kétségbeesetten keresik a következő férfit, akinek biztos az a vágya, hogy valaki más gyerekét nevelje.

Eleve nagyon ritka , hogy valaki 20 éves korában megtalálja azt az embert, akivel leélheti az életét, nincs semmi problémájuk egymással,akivel összeillenek. Józan ésszel következtetve 20 évesen durván ott tart, hogy minimum annyi kapcsolata lesz még, mint amennyi eddig volt... de inkább több. Szóval marha nagy hülyeség ilyenkor gyereket szülni, amikor m3g a saját élete sincs rendben.

2016. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem eltartot akár és nem az anyagi biztonság miatt keres párt. Van neki lakása és még van mindene csak magányos. Az apukája együtt volz 15 éves korától csak időközben indulatosan vált az exe.
2016. máj. 13. 11:29
 9/26 anonim ***** válasza:
Attól mert neked tetszik, még nem biztos hogy tényleg szép arcú. A kicsit telt az szokott lenni, aki magát átlagosnak írja le...
2016. máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Kb 169 cm és 70 kiló. Emelet gyönyörű szép hosszú haja van.. és hatalmas nagy boci szemei. Tényleg szép lány. .
2016. máj. 13. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!