Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, netes társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, netes társkeresés során mi volt a legrosszabb/legijesztőbb tapasztalatod?

Figyelt kérdés
Kicsit komolyabbra gondolok, mint a szokásos nem írt vissza vagy kiderült, hogy idióta az illető. Például olyasmik, hogy teljesen más ember jött el, mint aki a képen volt, erőszakoskodott a találkozón, zaklatott neten vagy telefonon keresztül többszöri elutasítás után is, fenyegetőzött, követett, stb. Volt már ilyenekben részetek? Vagy ismersz valakit, akivel hasonló történt?
2016. máj. 19. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A legijesztőbb az volt, amikor a randin az apám jelent meg. Kiderült, hogy vele csetelgettem heteken át.
2016. máj. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy régebbi képet küldött magáról az illető. Alig ismertem fel személyesen. Nyomult is, ami kezdetben imponált, mert örültem, hogy érdeklődik, de később amikor közöltem, hogy maximum barátságot tudok elképzelni köztünk, gyerekesen kezdett el viselkedni, megsértődött. Pár nap múlva pedig újra kedves volt velem és nyomult az elutasításom ellenére. Majd egy ideig nem kerestem, és fél évvel később újra keresett, mintha csak barátkozni akarna, aztán hamar kiderült, hogy még mindig nem érti meg, hogy nem lesz több köztünk barátságnál. Majd újabb pár hónap múlva ismét megkeresett... Mindez addig folytatódott, míg nem lett párkapcsolatom. De már megijedtem tőle, annyira rám akarta magát erőltetni, nem fogta fel, hogy ez a stílus nálam nem bejövős. Azóta nem hallottam felőle. :)
2016. máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lina93 ***** válasza:
100%

Többnyire mindig neten keresztül ismerkedtem, mivel környezetemben nagyon ritka faj a normális pasi, vagy ha akad, foglalt.


Több ijesztő dolog is történt, de mindig hallgatok a megérzéseimre találkozó előtt.


Volt egy olyan srác 4-5 éve, aki tök normálisnak tűnt, de félénk volt, én meg nem kezdeményeztem, mert annyira nem is vonzott így végül nem történt semmi köztünk szerencsére.

2. találkozónk után eldöntöttem, hogy nem is szeretnék tőle semmit, úgy éreztem, kicsit félek tőle, ami szokatlan érzés volt nekem azután,hogy merész voltam a netes ismerkedéssel mindig.

Mondtam neki(nem személyesen), hogy párkapcsolatot nem szeretnék, de haverkodhatunk, nem szeretném, hogy reménykedjen, mikor én úgy érzem nem tud megfogni.

Erre sértegetni kezdett, majd másnap bocsánatot kért, mondta,hogy kezdjük újra..

Mondom rendben, nem haragszom, de mindig ott kötöttünk ki, hogy egyre durvábban szidalmazott, miután neten tiltottam mindenhonnan, megszerezte a telószámom és hívogatott, fenyegetett, visszataszító sms-ekkel bombázott, számot cseréltem, de közben tartottam tőle, hogy személyesen felbukkan, mivel nem nagy a távolság köztünk. Számcserével nyugi lett egy pár évig.

Tavaly épphogy számot cseréltem ismét(más okból kifolyólag) küldte az sms-t, hogy oldjam fel a tiltást, vagy következményei lesznek. Persze nem tettem semmit, nem reagáltam. Azóta semmit nem hallottam róla szerencsére és továbbra is tiltva van.


Egy másik fazon, akit aznap "ismertem meg" hajnal 2-kor akart 90km-ről idejönni, hogy elmenjünk kocsikázni, na mondom neem... Megijesztett ezzel a húzásával, mert előtte sem arra volt ráhasalva,hogy engem ismerjen meg, hanem a szexuális vágyaimat..


Még egy jut eszembe, aki rám hozta a frászt azzal, hogy még nem is mondtam neki semmit magamról, már valahonnan kiderítette hol lakom és azt mondta, hétvégén jön hozzám, már nézi az útvonalat. Talán ez volt nekem a leghátborzongatóbb. :D


Persze többnyire jó tapasztalatok voltak, akikkel eljutottam a találkozóig.

Jelenlegi párom is interneten ismertem meg és igazán biztonságban érzem magam mellette, mivel rendőrtiszt. Nagyon boldog kapcsolatban vagyunk.

A rossz tapasztalatokat pedig igyekszem elfelejteni.

2016. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eddig akikkel találkoztam (srácok) szinte mindegyik egy régebbi, előnyösebb fotót mutatott magáról, számomra nem akkoa szenzáció, hogy hűha randin majd másképp néz ki. Ha valaki arra számít, hogy a randin a fotó fénymásolata jelenik majd meg, akkor menjen vissza a dedóba.

Randikon viszont a srácok természetét illetően ugyanazt kaptam, amit már gondoltam a háttérben, amire számítottam, jót is, rosszat is vegyesen.

Kérdező, ha az illető fenyegetőzik, annak ellenére, hogy te viszont nem h.lyíted állandóan, akkor hívd a rendőrséget.

2016. máj. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt leszamitva, hogy vegig taperolt, meg folyton mrg akart csokoni... Dobtam is azonnal, mert ezt nem kene elso randin. Ha teheti, tuti lefektet.
2016. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van annyi emberismeretem, hogy előre kiszűrjem ezeket. Volt aki sanszosan nőverő volt, vagy más okból kifolyólag volt problémás, ezeket minden további nélkül töröltem és tiltottam mindenhonnan. Nem azt mondom, hogy soha nem eshet meg, hogy valaki benézi, de nekem eddig azért sikerült nem óriásit csalódni. A legrosszabb az volt, ha élőben nem volt olyan magabiztos, vicces, mint online. A képek se tévesztenek meg általában, egy széjjel retusált, előnyös fotó mögött ugyanúgy látni lehet a hibákat, ha nem vagy vak.


Mostani barátomat is a neten ismertem meg.


25L

2016. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kezdet ismerkedés volt, a pasi egyre gyakrabban hozta elő, hogy otthon meztelenkedni szokott, amivel nem is lett volna gond, csak a saját kamasz lánya előtt tette, majd részletesen kifejtette, hogy a lányát szeretné teljes körű szexuális felvilágosításban részesíteni, akár aktívan közreműködve is. Őszintén remélem, hogy csak beteges fantáziálás volt, mert a mai napig bűntudatom van, hogy nem jelentettem sehol (lévén nem ismertem a személyes adatait).
2016. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!