Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb dolog, amit a másik nem vétett ellened és nagyon megbántott? Én is leírom az én történetem.29/N

Figyelt kérdés
Még 22 évesen nagyon szerelmes voltam egy munkatársamba. Hetekig kerülgettük egymást, lelkesen udvarolt, én meg fülig szerelmes lettem belé. Mire összejöttünk már 3 hónapja ismertük egymást, szinte minden nap kávéztunk vele és a többi közelebbi kollégával munka után. A kapcsolatunkat 1 hét intenzív mindennapos éjszakába nyúló telefonálgatás előzte meg, sokat tudtunk egymásról. Szóval mikor kimondtuk, hogy"járunk" 3 nappal később lefeküdtünk, mert úgy éreztem már eléggé ismerem és tomboltak az érzelmek/hormonok. Kiderült, csak szórakozik, megakart kapni. Mivel én régebben dolgoztam a cégnél és kedveltek a kollégák, jó csapat voltunk, hogy megőrizze a csapatban a presztizsét, ő maradjon a jó fej, egy alapos lejárató kampányba kezdett. Szétkürtölte mekkora egy rosszéletű vagyok, hogy 3 nap után lefeküdtem vele, biztos mindenkivel elmegyek ha úgy adódik, stb. Rettentően megalázó volt, összetörte a szívem. Szerencsére a lejáratása visszafelé sült el, el is ment a cégtől hamarosan. Én pedig sokáig bizalmatlan voltam a férfiakkal, féltem kapcsolatba kezdeni. Szóval ez az én storym. Tiétek?
2015. dec. 29. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Az én legnagyobb bánatom az ilyen történetek. Mire összejössz életed párjával, szíved választottjával, ahogy belenézel a másik feled gyönyörű barna őzike szemeibe, ahogy végigsimítod kezeddel szőke loknijait addigra már tuti hogy legalább egy kisvárosnyi lyukvadász rongyosra farkalta. De ha kapuzárási pánikjában kell egy spermadonor balek a pocaklakó-projekthez akinek a középső neve "asszony- és gyerektartás" akkor megfakult szépségéből erőn felül próbálja kipréselni a férjfogó csábítási praktikákat.
2015. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
#1 inkább írd le te is, hogy miben keseredtél meg ennyire.
2015. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a legrosszabb élményem az volt,mikor tavaly nyáron a 20. szülinapom előtt 1-2 hónappal megismertem egy srácot. Pont a zsánerem volt,nagyon bejött külsőre és belsőre is. Aztán mikor eljött a szülinapom napja,és a várva várt meglepetés este,hát...volt meglepetés a javából. Előtte levő nap olyan részegre itta magát,hogy elhagyta mindenét. Én meg persze koppantam egy nagyon-nagyot,mivel az aranyos nem volt hajlandó így találkozni. Nem kívánom senkinek sem azt az érzést. SZerencsére azóta már megcsunyult a szememben... :) 21 N
2015. dec. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem rögtön az első kapcsolatom volt ilyen.

17 voltam, fél éve már jártam egy fiúval. Nagyon kamaszlányosan szerelmes voltam. Úgy éreztem, hogy eljött az idő, el akarom veszíteni vele a szüzességem. Miután megtörtént, másnap kidobott. Amíg velem járt, annyira elbízta magát, hogy úgy döntött, hogy nem elégszik meg velem, ha minden csajt megkaphana, de azért gondolta a szüzességemet még elveszi.

Utána elég sokáig nem is akartam kapcsolatot. Szerencsére azóta megtaláltam a nekem való férfit, 3 éve együtt vagyunk. Sajnálom, hogy úgy átvert az a kötsög..

2015. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
3.én nemteljesen értem a sztorit és hogy ez miért olyan rossz.de igen szerencsés vagy, ha eddig ez a legrosszabb sérelem, ami ért
2015. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Volt egy kapcsolatom, távkapcsolat, több másfél évig tartott. És túl sokat engedtem neki, sose volt jó a szex, napi 2--3-szor kellett, és sokszor más vizelés is problémát okozott, mert fájt, mert durva volt.


Amikor utoljára lefeküdtünk a csaj lefogott, két combjával rámkulcsolt és elkezdte kielégíteni magát velem. Másodjára már le tudtam nyomni a combját és kiszabadultam. Aztán úgy nézett rám, mintha meg akarna ölni, és inkább lefeküdtem vele, csak legyek túl rajta. És én hülye nem dobtam ki, mert még aznap megjött neki és biztos a hormonok...


Fél év kellett, mire képes voltam megcsókolni újra egy nőt.

27F

2015. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!