Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ne legyek magányos, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek magányos, ha a párom is magának való meg én is? 26N

Figyelt kérdés

Ő az egyetlen barátom is egyben. Ő nem igényli, hogy rajta lógjak, párkapcsolatban én sem vágynék többre, annál amit nyújt. Ő szereti a munkáját, másodállása is van, amit imád, nincs igénye barátokra. Neki így jó. Én utálom a munkám, csak a sport és a kirándulás köt le. Nem is az ő társaságát igényelném, kapcsolatban mindkettőnknek nagy a szabadság igénye.

A korombeli lányokat nem az köti le ami engem. Mindig egyedül vagyok, nincsenek barátnőim. Engem nem csábítanak a belvárosi programok. Csak így egyre magányosabb vagyok.


2016. máj. 20. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Még jó hogy vannak ilyen nők mint te.De egy kis társaság néha jó a sporthoz is meg persze a kiránduláshoz is.
2016. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusabbak az ilyen nők, mint akiknek folyton mehetnékjük van. De én is azt mondom, hogy kell a túrázás, kirándulás, kimozdulás néha. Ha erre a néhány alkalomra sem hajlandó veled tartani, akkor miért is jártok?
2016. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néha jön velem, de sokat dolgozik, nem nagyon mozdul ki, nyugodt környéken él. Én viszont minden héten megyek legalább egyszer, egyedül, ha jön, ha nem.
2016. máj. 20. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnel maganyos lenne keress baratokat. Miert nem jo megoldas ez?
2016. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írtam üzenetet, mert én is magányos vagyok.

Hatalmas megtiszteltetés lenne ha válaszolnál rá. Mondhatni különleges lennél, mert akármilyen magányos embernek írok itt, sosem érkezik válasz. Nem véletlenül magányosak :D

2016. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!