Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a barátom többször csókoljon meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szeret és nem azért nem csókol meg gyakran mert kihűlt volna a dolog. Ő máshogy nagyon gyakran kifejezi a szeretetét :) de én meg imádom a csókot és szeretném ha nem csak én kezdemenyezném... ő azt mondja hogy mindig elfelejti. Mit csináljak hogy többször csókoljon meg? A szájhigiénia hiánya sem lehet gond mert az ápoltságra odafigyelek. Csak egyszerűen benne nincs az a késztetés mint bennem
2016. máj. 21. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

"ő azt mondja hogy mindig elfelejti."


Kész vagyok mára, ez volt a nap vicce. :D :D


Hogyan lehet egy csókot elfelejteni? Úristen, de beteg, aki ilyet kitalál, de az is, aki ezt a sz..r dumát be is veszi.


Talán ülj le vele és beszéld meg, hogy többet szeretnél vele csókolózni és kérdezd meg tőle, hogy ő miért nem szereti. Az okot keresd először meg.

2016. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.: de szereti és ha kezdeményezem szívesen folytatja
2016. máj. 21. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

kifogás, kifogás!! lehet, hogy csak azért folytatja, hogy neked jó legyen, lehet, hogy ő olyan fajta, aki nem szeret csókolózni, és plusz ha elé tolod a kis szádat és neki még csak meg se kell erőltetni magát érte, jön az ingyen magától is!

ne kezdeményezz! beszéld meg vele, hogy mi a probléma!

2016. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!