Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem veszi a legtöbb nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszi a legtöbb nő arra sem a fáradtságot, hogy visszaírjon?

Figyelt kérdés
Például itt is volt sokszor, hogy mondták küldjek képet, ők majd megmondják van-e valami baj a külsőmmel, mit kellene változtatni rajta vagy csak egy egyszerű beszélgetés során felhozódott a képcsere...és nem írnak vissza, holott páran megígérték, hogy tuti vissza fognak. Nekem is volt már, hogy nem tetszett a csaj, aki képet küldött, de valamit akkor is illik írni.
2016. máj. 22. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Mert azt hiszi,hogy perverz vagy, vagy a farkad akarod mutogatni.


Már annyira elrontották itt néhányan a színvonalat, hogy nem biztos,hogy akarnak válaszolni.


Amúgy a szöveg sem mindegy. Ha tele van helyesírási hibával vagy nem tudsz fogalmazni, én sem válaszolnék. Pedig pasi vagyok.


Remélem segítettem.

2016. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Mert aki nem néz ki jól, ahhoz sok nő szó szerint hozzászólni sem hajlandó.
2016. máj. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Mert nők...

És bizony aki nem jóképű,azzal még szóba állni sem akarnak...

24/F

2016. máj. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt az önző magatartást..
2016. máj. 22. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Fáradságot.
2016. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha külön kérik, hogy küldj, hogy véleményeznek, és arra nem reagálnak, az már tényleg a parasztság legalja. Nincs azokban a lányokban semmi felelősségérzet, inkább elbújnak, csak ne kelljen szembenézni egy kicsi nehézséggel sem.
2016. máj. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem is ez háborított fel a legjobban, hogy akkor minek kérik? Ha már én voltam arra képes, hogy képet küldjek magamról, legalább írjon vissza.
2016. máj. 22. 11:43
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Mert Ádám oldalbordájából kaptak csak, pedig a gerincbôl meg az agyból se ártott volna egy kicsi.


De komolyra fordítva a szót:

Jobb, ha hozzászoksz, hogy a legtöbb nô bunkó ilyen szempontból a férfiakkal szemben, és ami bizonyos szempontból még rosszabb: fel sem merül bennük, hogy ez bunkóság.

Valószínûleg az az oka, hogy a régi társadalmi normákból csak a látványosabb rész maradt fent, hogy a férfi hogy bánik a nôvel, de fordítottja valahogy elsikkadt - tehát pl. mindenki tudja, és mindenki oktatja a másikat, hogy egy férfinak hogyan kell viselkednie egy nôvel szemben az udvariasság szabályai szerint. De arról általában szó sem esik, hogy dettó az alapvetô udvariasság szabályai szerint ezt egy nônek hogyan kéne fogadnia és viszonoznia (pl. egyik legalapabb dolog, hogy egy nekünk írt levélre válaszolunk, mert az egy durva sértés a másikkal szemben, ha válaszra se méltatjuk)..

Ez pedig olyan féloldalasságot eredményezett, ahol a legtöbb nô természetesnek veszi, hogy az udvariasság arról szól, hogy ôket körbeugrâlják, és fel sem merül bennük, hogy nekik is lennének "kötelességeik" az alapvetô emberi udvariasság szerint.

2016. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

Ti most jól érzitekagatokat?

Ez izgat titeket,hogy fikázzátok a nőket...

Direkt raktok ki ilyen kérdést,hogy lehessen szapulni! Szánalmas.

Nekem még minden lány,sőt érett nő is visszaírt.

2016. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%

Ti most jól érzitek magatokat?

Ez izgat titeket,hogy fikázzátok a nőket...

Direkt raktok ki ilyen kérdést,hogy lehessen szapulni! Szánalmas.

Nekem még minden lány,sőt érett nő is visszaírt.

2016. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!