Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat egy alkoholista férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat egy alkoholista férfi?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy férfibe. Hosszu evek ota kemeny alkoholista. Már kórházban is kezelték hasnyálmirigy gyulladás miatt. A szulei is alkoholisták, nyilvan innen a rossz minta. Egyebkent egy nagyon kedves, intelligens ember, aki rengeteget dolgozik, es egy légynek sem ártana. Van ra esély, hogy ha szerelemben el, netan osszekoltozunk, leteszi a piát? 30N, 33 F
2016. máj. 23. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
XD Álmodj, királylány! XD
2016. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt!!

Ne pazarold rá az időt!

2016. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre nagyon csekely az esely. Egyreszt azota mar annyira karosult, hogy sokminden visszafordithatatlan, masreszt meg szinte igy nevelkedett. Szamara az alkohol az elsö!


Az, hogy mellette dolgozik es nem agressziv nagyon becsülendö, de ez is azt mutatja, hogy mennyire integralodott hetköznapjaiba az alkohol. Ez neki erv, hogy minden müködik, senkit se bant, akkor miert valtoztasson? Raadasul legalis is es kulturank resze es ezt lehetne a vegtelenig sorolni.


Biztos joszivü embervagy es mint masokkal törödö nöben benned is megvan az anyai ösztön, de itt szelmalomharcot vivnal, amiben csak veszithetsz vagy erzelmileg megserülhetsz. Lehet segiteni ilyen embereken (igaz nagyon kicsi esellyel), de nem kell, hogy erzelmi kapcsolatba bonyolodj vele. Vele együtt a függösege is az eleted reszeve valna.

2016. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CptTomato ***** válasza:
38%

33 évesen már alkoholista....vagy te vagy fogalomzavarban esetleg csak számodra az.

Vagy pedig súlyos gondok vannak vele, ez esetben nem éri meg energiát fektetni belé....

2016. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Saját és környezetem tapasztalata: a rossz szokástól megválni marha nehéz. Látványos eredményt lehet elérni, nőért, a pasiért, a gyermekünkért, a világbékéért, a pandákért... de ez olyan kirakat állapot. Alább hagy a lelkesedés, jön az első gödör, bucka, huppanó és visszasüppedünk önön poklunkba dagonyázni. Mert az biztonságos, jól ismert, és kényelmes!


Egy ember akkor és csakis akkor képes a változásra, ha az nem másért eszi, hanem egyszerűen felismeri, hogy amit csinál az nem fenntartható! A szerelem jobb emberré tehet, de a szerelem elmúlik és jönnek a szürke hétköznapok. És ha ő csak a szerelem rózsás zászlaja alatt tudott nemet mondani akkor nélküle megint jön a lecsúszás.


Ha ezt sikerül felfogni akkor szerintem te is belátod, hogy nem te leszel ennek a férfinak a töndérkeresztanyja, sem a hamupipőkéje. A saját sorsát csak ő maga kovácsolhatja! Tudom mert nekem is van függőségem.

2016. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ő akarja, akkor természetesen változhat. Amíg ő nem akarja magától, addig te a fejed tetejére is állhatsz, akkor se fogja letenni.
2016. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:

Hát persze.

*irony off*

2016. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!