Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Mit tesztek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit tesztek, ha a pasitok részegen állít haza?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 21:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Sodrófával leütöm és jól összerugdosom es meg is taposom,másnapra úgyse emlékszik semmire-)
2016. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Ha egyszer-kétszer történik ilyen, abban nincs semmi. Itatnám vízzel, elküldeném aludni, reggel pedig ha van kapacitásom (ha munkanap van másnap akkor értelemszerűen nincs), akkor készítenék neki valami jó kis reggelit másnaposságra.

Ha többször előfordulna, rendszerré válna, akkor erősen elgondolkoznék, mit is akarok egy ilyen embertől, aki nem tud mértéket tartani. Ha pedig a körülmények miatt lenne okom haragudni (pl. nem szólt, hova megy, vagy a megbeszéltnél jóval később állít haza, ráadásul részegen), akkor eléggé kiakadnék.

2016. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%

megkérem, hogy fordítson nekem hátat


utána, hogy tolja le a nadrágját és az alsóját, hajoljon előre 90 fokot


ezek után benyúlok a melltartómba és előveszem a titkos fegyverem...



most jön az izgalmas rész (haha:D )



ejtek egy pár centis bevágást a titkos kis szikémmel a fenék lyuk és a herék között...nyammi

2016. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
^hmm naggyon beteeeg....:D
2016. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
köszönöm négyes barátom:)
2016. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Öhm... Nincs mit?! :'D Fuu, hát én nem lennék a pasid, tuti félnék...xD
2016. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

haha :)

most miért? megbántasz:/

2016. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem volt szándékomban, bocsánat... Kérlek ne végezz rajtam műtéti beavatkozásokat...:D
2016. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

már késő...a lakásod előtt állok;)

de csitt! nem kell aggódni, én a lassú és alapos munka híve vagyok drágám👀

2016. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Oh jajj ne... Nekem végem, igaz?! :S Ha a válasz igen (remélem azért, hogy nem! :D) akkor legalább gyorsan csináld, hiába hogy lassan és alaposan dolgozol. Drágám! ;)
2016. febr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!