Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak? 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? 22/L

Figyelt kérdés
a barátommal mostanság mindig vitatkozunk.. mindkettőnk egyetemre jár, most van a vizsgaidőszak.. én lennék vele sokat, de csak szexelni találkozunk... Van hogy a barátaival van, emiatt nem tanul és ilyenkor nem tud velem lenni, a barátaihoz ő igazodik, nekem meg hozzá kell igazodnom ( mert én szeretnék vele lenni és ha azt mondja, hogy csak pénteken jó akkor úgy szervezem a dolgaim) de már kezd elegem lenni, hogy a barátaival többet van mint velem... tiszteletben tartom hogy tanulnia kell, de ha azért nem találkozunk reggel mert előző este a barátaival volt és berugott az kicsit rosszul esik ( ha már amúgy is alig találkozunk)... nekem is vannak barátaim de ilyenkor ha választani kell a barátomat választom helyettük... van hogy felajánlom, hogy átmegyek hozzá (1,5 óra út) de neki az nem fér bele az idejébe ( még ha ki se kell mozdulnia akkor se). Úgy kezel mint valakit akitől természetes, hogy úgyis megbocsát, mindig megy ha kell.. Úgy érzem ez talán a tisztelet hiánya és nem tudom mit csináljak...
2016. máj. 24. 13:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
55%
Igy jar az ember amikor nem tudja hogy baratno vagy prosit valojaban.
2016. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!