Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni ezt az állandó megfeleléskényszert a barátom felé? Meg ezt az irigységet?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem őt utálom is magam emiatt... de a barátom nagyon okos, mindenben sikeres, egyetemet full 5 átlaggal végzi, mellette kutat és tanulmányi versnyeket nyer... én ugyan azon az egyetemen vagyok ( igaz 1 évvel alatta) de nekem közel se megy ilyen jól, a vizsgákon izgulok ezért elrontom, nincs olyan jó agyam mint neki... hiába örülök a sikerének ha magamat gyűlölöm közbe, hogy nem érek fel hozzá
2016. máj. 25. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ő el tudott téged fogadni olyannak, amilyen vagy. Így szeret, ilyen "hibásan", elfogad, sőt, imád minden bogaraddal együtt. Nem hiába vagy a barátnője. Innentől nincs értelme a kérdésednek. De ha annyira zavar, akkor lelkizz vele egyet, hogy félsz attól, hogy ő emiatt kevesebbnek tart téged. Ha normális, úgyis meg fog nyugtatni, hogy feleslegesen aggódsz.
2016. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig jóillatú ami mindig jóillatú... :)
2016. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Plussz egy az eggyesnél.

Ha veled van azért van mert benned megvan valami ami benne nincsen. Lehet, hogy empatikusabb vagy, vagy tetszik neki,hogy kimutatod a félelmed a véleményed. Nálunk ugyanez van csak nem azonos egyetem. A barátom millió versenyen van, ilyen projekt olyan projekt, és sok dolgot jobban tud mint a tanárai. Nekem meg minden jegyért vért kell izzadnom. Viszont empatikusabb vagyok mint õ, vicces neki ha felidegesedek, és sokkal elõrelátóbb vagyok. Egy szóval, bennes megvan ami belõle hiányzik, kiegészíted.

2016. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Költőnő? ***** válasza:
Nem indulunk azonos skillekkel az életbe. Ez sajnos egy tény. Lehet, hogy te meg másban tudnál kiemelkedő teljesítményt nyújtani. Mindazok mellett, hogy vallom, hogy az őszinte kommunikáció csodákra képes, még azt is tanácsolnám pluszban, hogy magával a kényszeres megfeleléssel is kellene kezdened vmikor úgy általánosságban, hiszen így az egész életed egy szorongás lesz.
2016. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!