Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek zenész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek zenész a párja?

Figyelt kérdés

Milyen életetek van? Mennyit látod? Mennyi időt szán rád, mennyit foglalkozik a zenével, stúdiózással, koncertezéssel?


Az én párom is zenész, igaz, (még) nem futott be a zenekaruk, de ez a céljuk.. és hát.. lettek gondok, hogy mennyit foglalkozik velem és mennyit a zenével.. megoldódni látszik a probléma, de azért jó lenne egy kis rálátás arra, hogy ha esetleg nekik befut a zenekar, akkor mire számítsak párkapcsolat szempontjából



2016. máj. 25. 14:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Az is jó, ha valaki olyan ír, aki ismer ilyen párokat esetleg kicsit közelebbről, és van fogalma arról, hogy milyen lehet a viszonyuk.
2016. máj. 25. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Kicsi zenekarban zenél a párom. Heti 1 próba van, évi 2-4 fellépéssel. Nehezen viseltem az elején ezt is, jól ki lettem osztva hogy a próba szent stb... Mostmár leszrom. Csinál amit akar, de már alig van idejük a próbára mivel felnőtt dolgozó emberek párkapcsolattal.
2016. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ferjem

Munka plus heti egy este proba es egy fellepes.

Oszinten orulok hobbyja van szereti es szep hangja van.

A proba estejen en mast csinalok szepen egyedul.

2016. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor ők kicsit más "szinten" mozognak, mint az én párom. :S


Mondjuk az én barátom még fiatal, 23 éves.

2016. máj. 25. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát elég sok probléma volt/van belőle,én nehezen bírom.

Heti egy próbájuk van,az is hétvégén amikor velem találkozik. A hétvégéink általában úgy telnek el hogy pár órát velem van még eszik-iszik,tévézik,aztán megy és stúdiózik,mixeli a zenéket vagy folyamatosan a bandatagokkal telefonál.Koncertezésről meg ne is beszéljek.Nem csak hétvégén de hétköznap is.Így laig tudunk találkozni.Ezért nem is költöztünk még össze.

2017. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!