Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban az a jó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban az a jó, ha a nő meg a férfi agyilag egy szinten van, vagy az is jó, ha a nő/férfi áll magasabban? Vagy melyik a legjobb verzió a 3 közül?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mind1 csak az a lényeg hogy szeressétek egymást és ne legyetek bunkók se egymással se senkivel!
2010. ápr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék olyan férfivel járni, akinél okosabb vagyok. Fontos, hogy fel tudjak nézni rá. :)
2010. ápr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kell az hogy a pasi okosabb legyen, az ad biztonság érzetet, ettől tudok felnézni rá, és tisztelni őt
2010. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jön be, ha a pasi okosabb és tapasztaltabb, hogy fel tudjak nézni rá, és tanulhassak tőle, és nemcsak az életről tanulhassak, hanem pl. tanítson meg nekem nyelveket meg ilyesmi...
2010. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, de a férfinak is kell fejlsődnie, akkor ő kitől fejlspődjön? nem lehet mindig tanitobácsi?
2010. ápr. 10. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Belőlem viszont előtörne a komplexus egy nálam intelligensebb pasi tartós közelségétől, részben neveltetési, részben talán genetikai okokból. Aki kevésbé értelmes, mint én, mindaddig kitűnő társaságom lehet, míg tudok vele mély beszélgetéseket folytatni, legfeljebb abba kell beletörődnöm, hogy az elvontabb, emelkedettebb témáimat mással kényszerülök kitárgyalni. Épp ezért az ideális állapot természetesen az, ha körülbelül egy szinten állok a partnerrel (és ehhez lelki harmónia és szenvedély is társul).
2013. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!