Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a felnőtt kategóriában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a felnőtt kategóriában miért pontozzák le annyira a válaszokat?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire használhatatlan, rossz válasz, vagy valaki azzal, szórakozik, hogy másokat lepontoz?


Sok jó, hasznos választ szoktam olvasni, mégis pl. 30-40%-ra le van pontozva.



2016. máj. 25. 21:56
1 2
 1/16 Linó03 ***** válasza:
58%
Valakik ezzel szórakoznak. Más kategóriában én kevésbé vettem észre. Szomorú, hogy valaki ebben leli örömét, és nincs számára semmi más.
2016. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, az nekem is feltünt, hogy más kategóriákban nemigen van ilyen.
2016. máj. 25. 21:59
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
én egy ideig csak fel pontoztam a válaszokat amiket különösen jónak találtam aztán mikor láttam,hogy a válaszaimat keményen lefele pontozzák bosszúból én is ugyanazt tettem másokkal. szóval csak visszaadom amit kaptam.
2016. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Kényesek a témák, és végletesek a vélemények. Az egyik véglet lepontozza a másikat és fordítva.
2016. máj. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Engem is rengetegszer lepontoztak már, pedig nem bántóan fogalmazok és mindig próbálok hasznos tanácsot adni. Ja és soha nem degradálok le másokat, akkor sem ha épp megcsalás a téma. Szóval fogalmam sincs miért ilyen ez a kategória, de néha elmegy a kedvem a válaszolgatástól.
2016. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
Ha olyan a kerdes hogy pl melyik nem lep felre ott nem lehet meguszni :D es ennel a kerdesnel is faintosan lepontoznak de nem baj ide is johet a piros xD
2016. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek zöld kezet adok :D
2016. máj. 25. 22:14
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan nem is egyszer, hogy rendes, nem bántó, hasznos tanácsot/választ adtam, mégis teljesen lepontoztak.
2016. máj. 25. 22:16
 9/16 anonim ***** válasza:

De ez mièrt baj? Engem nem èrdekel

S saját vèlemènyemet 100% , hogy lomolyan gondolom. Más vèlemènye nem èrdekel

2016. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 opened paradise ***** válasza:
Van olyan,akinek ez számít és emiatt ilyenkor el tud élvezni.
2016. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!