Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki elutasított, de egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki elutasított, de egy kis idő múlva megváltozok akkor még megtetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Például új hajam lesz,stílust váltok,új alakom lesz...:)
2016. máj. 26. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány utasított el, akkor elképzelhető, mert nekik a külső a legfontosabb. Ha fiú az illető, akkor inkább ismerkedjetek meg egymással jobban, aztán lehet, hogy a személyiséged megfogja.
2016. máj. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ha azért változol meg, hogy neki tetsszél simán lehet, hogy pofára esel, úgyhogy ne csak ez legyen a motivációd.
2016. máj. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, megtetszhetsz, csak ne valld be neki amit érzel, inkább próbáld meg elérni, hogy vonzódjon hozzád :)
2016. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem


Olyan lehet hogyha előtte nem próbálkoztál nála és úgy nem tetszettél neki, akkor ha megváltozol és tetszel neki az új éneddel és akkor próbálkozol először, akkor elfogad.


De ha már egyszer megvolt az elutasítás, onnan nem lehet változtatni, megmásítani ezt a dolgot.

2016. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó: nem látsz az emberek fejébe, így nem a válaszod érvénytelen. Létezik barátságból szerelem, veled is megeshet kedves kérdező.
2016. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5:

Ennyi erővel az igen válaszok is érvénytelenek.


Azért pedig nem kérek elnézést, hogy nem táplálom a szerencsétlenek reményeit. Annak semmi értelme, hogy valaki hónapokig-évekig bele van zúgva ugyanabba az emberbe úgy, hogy a siker esélye pár százalék.


"barátságból szerelem"

Hát persze, rengeteg film van, ami erről szól...

---

Ráadásul a kérdés nem a barátságból szerelemről szól, hanem hogy két "barát" közül az egyik oda van a másikért. Ez hatalmas barátság...

2016. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utálom, ha valaki csak azért akar más lenni, mint önmaga, hogy nálam bevágódjon. Magad miatt változz, ha te változni akarsz, ne azért, hogy valakinek tetszeni akarj. A szürke hétköznapok úgyis eldöntik, melyik a valódi éned. Ha a változás amúgy is benned van, egy másik ember adhat hozzá lökést, ösztönzést, hogy elindulj, ha addig vaciláltál. De ha a változásnak semmi köze önmagadhoz, nem fogod jól érezni magad az új énedként, van, aki ezt észre is veszi, hogy erőltetett az egész, amit mutatsz, van, aki nem, csak akkor meg óriásit fog csalódni, te meg pofára esel, ha jönnek a szürke hétköznapok, és visszavedlesz a valódi önmagaddá.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. máj. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ráadásul a kérdés nem a barátságból szerelemről szól, hanem hogy két "barát" közül az egyik oda van a másikért. Ez hatalmas barátság..."


Miért minek nevezed, két ellenség akik közül az egyik szereti a másikat? (Y)

Az érzelmek változhatnak. Ez feltételes mód, valakinél változik, valakinél nem. fifty-fifty.


"barátságból szerelem"

"Hát persze, rengeteg film van, ami erről szól..."


Arról nem tehetek hogy elhiszed-e vagy sem, magánügy. Velem már megesett.

2016. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

8:

100-ből 97-szer pedig nem esik meg. Csak a lúzer, csúnya, szerencsétlen lelkű embereknek gyártja ezt Hollywood. Elhiszem hogy megesett veled. És azt elhiszem, hogy volt másik 95 ilyen, amikor nem lett belőle kölcsönös szerelem.


Én alapból nem hiszek a férfi-nő barátságban sem. Az életem legelején még régen (15-22 évesen) azt tapasztaltam, hogy minden férfi-nő barátságban előbb-utóbb az egyik fél dugni akar a másikkal (bocsánat, szerelmes lesz a másikba). Előbb én voltam a kis lúzer gimiben, aki a lány"barátaiba" volt belezúgva, aztán később fősulin velem fordult elő többször, hogy a lányok akiket barátoknak hittem (de nem tetszettek) velem akartak lenni.


Nincs olyan, hogy mindkét ember barátságot érez egymás iránt, aztán abból később lesz szerelem. Az egyik fél az ilyen "barátásgokban" mindig a kezdetektől akar valami komolyabbat is már a másiktól.

2016. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát eléggé elvagy tévedve, mert baromságokat beszélsz. Az lehet hogy nem tudom neked bebizonyítani, de te sem. Tehát ne jelentsd ki, max feltételezd. Különben ilyen választ kapsz.
2016. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!