Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen pasi mit akar? Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasi mit akar? Ő maga se tudja? Egyszer már elutasított de azóta is ír.

Figyelt kérdés
Csak szexet akart volna, aztán mondtam hogy én komoly kapcsolatot keresek. Reménye kb 0 hogy engem gerincre vághat...találkozni se akart mert ugye nemsok érdeke fűződne hozzá.. de azóta is írogat, érdekli mi van velem, hogy vagyok, valamiért mindig eszbe jutok...össze vagyok már zavarodva...
2015. dec. 12. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
De, tudja. Szexet akar. Örülök, hogy segíthettem. 29F :D
2015. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Férfiaaak!


#1 Mindenki magából indul ki. :P Örülök hogy segíthettem!


Tudni kellene hogy milyen előzményei voltak a dolognak, de valószínűleg arra vár hogy meggondolod magad.

2015. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit csak szexet de ettől függetlenül rád írhat pl mert unatkozik nincs jobb dolga. Ha többet akarna a tudomásodra hozná elhívna randevúzni.....
2015. dec. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sosem hívott randira?
2015. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!