Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki igénytelen az párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki igénytelen az párkapcsolatban is az marad? Ti szólnátok ezért?

Figyelt kérdés

Ismerősöm nagyon igénytelen fiú és 20 év felett sem volt még soha nővel dolga semmilyen szinten.

Majd egy lány miatt nagyon összeszedte magát, rengeteget fogyott, jól öltözött, tiszta és ápolt hatást keltett.

A lány kikosarazta, de lassan sikerült összejönnie egy másik lánnyal, akivel már 2 éve együtt van kb.

Viszont újra nagyon igénytelen lett. Elhízott, büdös, zsíros a haja, a korpák a pólójáról potyogtak mikor beszélgettünk.


Nem tudom elhinni, hogy a barátnőjét ezek nem zavarják. Láttam a lányt, nem egy pláza cica, de nem is ennyire igénytelen, meg gondolom szaglása neki is van.


2016. máj. 27. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek, férfiak is és nők is, akik a "kifogott halat" nem etetik. Sok barátnőm van, akiről tudom, h éppen van-e pasija csak abból, h ránézek. 20-30 kilóval nehezebb egy boldog párkapcsolatban.
2016. máj. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
93%
Hát én eleve nem lennék együtt ilyen emberrel.
2016. máj. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki nem,hogy felszed baromi sok kilót,de még ilyen szinten hajat se mos és nem is fürdik,max. ideig-óráig ad magára,amint látja,hogy nyeregben van,visszatér a régi énje.A csaj még nem szuttyosodott le hozzá?Mert ismerek hasonló sztorit,ahol a csávó hasonlóan "igényes volt,majd olyan 2-3 év múltán a csajszi is idomult hozzá,aki eredetileg mondhatni egy pláza cica volt,nagyon menő,márkás cuccokban.Most ő is szutykos ruhákat hord,meg nemigen fürdik.
2016. máj. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
Kapcsolatban sok ember vmiért alapból kényelmesebbé, igénytelenebbé válik.
2016. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze h úgy marad. Kutyából nem lesz szalonna,valaki vagy alapból olyan ,vagy nem.
2016. máj. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én mindig rászólok a partnereimre ha el akarnák sunnyogni a fogmosást vagy a zuhanyzást.
2016. máj. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!