Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha minden egyes lány a lehető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden egyes lány a lehető leghamarabb a tudtomra adja, hogy soha nem fog velem járni, akkor jobb lenne feladnom a társkeresést ha nem akarok totál megkeseredett életet élni a rengeteg csalódás és bántás miatt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 27. 08:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A feladáson kívül vannak még opciók. Pl add lejjebb az igényeid.
2016. máj. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Te kényszeresen akarsz magad mellé egy társat.Hidd el,akkor fog jönni,amikor nem számítasz rá.Szerintem egy darabig ne keress senkit.
2016. máj. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kényszeres ez. De 20 felett jó lenne már megtapasztalni milyen egy kapcsolat.

Igények? Na azok nem nagyok, de vagy tetszik valaki, vagy nem

2016. máj. 27. 08:41
 4/18 anonim ***** válasza:
Milyen számodra az ideális lány?
2016. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem az ideálist keresem...csak akiben valami meg fog.
2016. máj. 27. 08:58
 6/18 anonim ***** válasza:
Mi fog meg akkor?
2016. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ne keress gorcsosen nem fog menni vagy talalsz egy csajt aki nem fog boldogga tenni csak papuccsa. Nem erdemes! Foglald le magad! En nekem se volt meg kapcsim most egy par hete volt alakuloban de ennyit meg nem voltam felidegelve kezdtem megszeretni csak hat nem tudom en is hibas voltam nyilvan meg o is de lenyegtelen. Be vaghattam volna a papucs szeretpet es akkor minden oke lett volna de ilyen tobbet nem lesz. Inkabb elj te is egyedul jobban jarsz!
2016. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól csinálsz az ismerkedésnél:( Próbálj utánaolvasni, változtatni.
2016. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, ha már az elején a tudtára adja, mintha csak halogatná.
2016. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

9-esnek igaza van, inkább örüljél, hogy hamar megkapod a feedbacket és nem kell tovább túráztatnod magad a semmiért. Ez nagy előny ám!


Ugye alacsony vagy?

2016. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!