Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdenétek egy ilyen megkeseredett csajjal?

Figyelt kérdés

Zanzásítva lesz mert hosszú.

Van egy lány akitől nem akartam semmit, csak kedveltem és sok problémája volt, meghallgattam, segítettem neki, találkozgattunk. Közben voltak barátnőim meg másokkal ismerkedtem stb. Kiderült, hogy ez a lány szerelmes belém, aztán elhordott mindenféle szarnak, hogy én miért nem veszem észre és miért törődtem vele ennyit, ha nem akarok többet. Én tisztáztam vele időben, hogy nem vagyok szerelmes belé és semmi olyat nem csináltam, ami félreérthető lett volna, leszámítva esetleg ezt a sok törődést, de ez nálam "alap". Nem vártam cserébe semmit.

Próbáltunk még barátkozni, én hülye testiségbe is keveredtem vele, hátha annak hatására alakul valami több, és akkor majd együtt lehetünk, de nem így alakult, mert egyszerűen nem szerettem belé úgy. Szerettem emberileg, de máshogy nem ment. Én voltam ismét a trágya, szemét, érzéketlen stb ugyanakkor a "tökéletes", érzelmes "jófiú" is, akiből nincs több és neki csak én kellek, mert én vagyok "élete szerelme". Megölte az egész kapcsolatunk azzal, hogy erőltette, hogy szeressek belé, és számonkérte, hogy miért beszélgetek más lányokkal. Megszakítottuk a kapcsolatot, mert nekem erre már nem volt szükségem, de még utána is bombázott e-mailekkel, és számonkérte, hogy miért találkozok más lányokkal, mikor ő szeret. Én türelmes voltam, elmondtam neki mindent, őszinte voltam vele, de ő folyton erőltette ezt az egészet, meg zsarolt, hogy bárcsak meghalna, és ha nem vagyok belé úgy szerelmes, hogy soha többé mégcsak szóba se akarjak állni más lányokkal, akkor ő egy utolsó senki és tönkretettem. Ez már lassan egy éve volt, azóta még mindig elővesz néha. Vagy a lány ismerőseim szajházza, vagy engem zsarol, vagy azon lovagol, hogy miért akarok mást megcsókolni, mikor ő annyira szeret engem. Én írok egy blogot, ahova eléggé személyes gondolataim írom le, és ezt nem szeretném megadni neki. Nem feltétlen azért, mert szégyellnem kéne bármit, amit oda leírok, csak egyszerűen nem szeretném, ha minden nap szembesülne az életemmel, érzéseimmel, gondolataimmal stb mert ezek felkavarnák és sosem tudna elfelejteni. Persze azt állítja így sem fog, mert még 10 év múlva is otthagyna értem mást, csak egy szavamba kerülne. Nem érti meg, hogy én nem kérek belőle, és a blogom sem akarom megmutatni neki. Most úgy alakult, hogy valaki (fogalmam sincs ki, kevesen tudnak róla) ajánlatot tett neten keresztül ennek a lánynak, hogy 70.000 Ft-ért (nincs félreírás) megmutatja neki a blogom. Ő persze engem zsarol (érzelmileg), hogy ne hagyjam szenvedni és mutassam meg, vagy különben kifizeti meg stb, de igazából én nem akarom, hogy lássa (a már említett okok miatt), viszont sajnos kinézem belőle, hogy olyan fanatikus, hogy perkáljon ennyit. Ő még mindig úgy viselkedik, mintha valami tárgy lennék. Ma is számonkérte, hogy x lányt miért akartam megcsókolni, mikor ő az akinek élete szerelme vagyok és szeressem inkább őt. Nem fogja fel, hogy ezt nem lehet erőltetni és nem lehet így viselkedni, és én azóta amúgy is külföldön élek. Nem bírom elviselni, ugyanakkor azt sem akarom, hogy átverjék, vagy valami baja legyen.


Ti mit tennétek a helyemben?

21 éves ő.



2012. nov. 30. 02:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Haverom azt mondja együk meg kenyérrel...
2012. nov. 30. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Ilyen későn nem ajánlott túlzott szénhdrátbevitel, úgy tudom, de aztán csináljátok ahogy jólesik...
2012. nov. 30. 02:56
 3/29 anonim ***** válasza:
47%
nehezen hízó vagyok, úgyhogy cumi. Amúgy meg passzív védelem. Hatásos. El lehet vele érni azt, hogy még azt is elfelejtse, h valaha is ismert....
2012. nov. 30. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%

Az ilyenek valók diliházba. Megbántod, öngyilkosággal fenyeget. Próbálsz nem foglalkozni vele akkor meg zaklat. Őszintén én ha öngyilkos is lenne emiatt úgy megbántanám hogy soha többé ne akarjon tőlem semmi. Hogy öngyilkoss lett az meg nem az én hibám lenne, mert arról nem tehetek hogy dilis. Meg azt is kipróbálod hogy azt hazudod neki hogy lett barátnőd és hogy szálljon le rólad, mert meg fogod örökké szakítani vele a kapcsolatot ha nem fejezi be.


21/F

2012. nov. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Argloss ***** válasza:
82%
Akinek veszélyesen nincsen rendben a gondolkodása azzal semmilyen információt sem érdemes megosztani. Miért tud róla, hogy létezik ilyen blog? Miért adsz neki reményt azzal, hogy foglalkozol vele? Azt szeretnéd, hogy arra a szintre jusson, amikor már úgy dönt, hogy ha az övé nem lehet, akkor másé sem!?
2012. nov. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
47%
szerintem változtass email címet és telefonszámot. külföldre meg csak nem fog kiutazni.
2012. nov. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%

Azzal kezdted, hogy zanzásitva lesz, mert hosszu. Hát ha szerinted ez a "zanza" akkor itt a problémád kulcsa:


Túlbonyolitod!!!!


Mit tegyél, ha nem akarod megbántani azt a lányt, aki reménytelenül szerelmes beléd és ezért megalázkodik és akár pénzét, energiáját sem kíméli?


Leülsz vele, józanul, értelmesen elmondod neki a gondolataidat, érzéseidet és a továbbiakban messzire elkerülöd.

2012. nov. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én már mindent elmondtam neki őszintén, józanul, de még mindig ugyanott tart.
2012. nov. 30. 03:23
 9/29 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Az ilyen lányoknál nem lehet normálisan beszélni, mert rögtön jönne hogy mekkora egy szemét vagy, ezt nem hallgatja tovább, öngyi lesz stb. Mondom valahogy meg kell utáltatnod vele magadat vagy valami mert ezzel csak te szívsz legközelebb meg messziről kerüld el az iylen csajokat.
2012. nov. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"Azt szeretnéd, hogy arra a szintre jusson, amikor már úgy dönt, hogy ha az övé nem lehet, akkor másé sem!?"


Már itt tartunk. Ahogy említettem, már nem egyszer tett célzásokat erre... Számonkéri, hogy miért mást akarok, miért nem őt, és aki megcsókol engem annak kitépi az összes haját meg stb.

2012. nov. 30. 03:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!