Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki 19evesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki 19evesen jarni egy 16 eves csajjal?

Figyelt kérdés
Most lesz 16eves,3ev van kozottunk,tetszik a csaj,nagyon jol elvagyunk,de felek hogy azt fogjak ram mondani hogy pedofil vagyok :D a csaj fiatalabbnak nez ki szerintem mint 16 :/

2016. máj. 27. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki :)
2016. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki csak rajossz hogy ovis szinten van. 19-20 evesek se valami erettek nem hogy a 15-16 tisztelet a kivetelnek.
2016. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
28%
Nem az. Szerintem inkább az a ciki, hogy így gondolod. Köztem és a párom között 6 év van, én 17 vagyok és már majdnem egy éve együtt vagyunk. Ne a társadalomnak akarj megfelelni, ha szereted a lányt akkor miért ne lehetnétek boldogok?! :) Egy 16 éves lány már nem kicsi, főleg nem a mai világban.
2016. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, és értelmes ember nem fog olyat mondani vagy gondolni, hogy pedofil vagy.


(Vagy inkább úgy kéne fogalmaznom, hogy aki tisztában van a pedofília szó fogalmával, az tudja, hogy egy 19 és egy 16 éves kapcsolata minden, csak nem az.)

2016. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a lányom az, akkor laposra verlek!
2016. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A ti korotokban az a 3 év rengeteg. Nincs is még 16, te meg lehet, már inkább 20 leszel. Gondolj bele, egy 20 éves nő meg egy 15 éves között mekkora életkori szakadék van.

Ha azt érzed, h a 15 évessel vagy egy szinten inkább, akkor az rád nézve ciki.

2016. máj. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szard le szerintem. Én 20 vagyok és egy 16 évesnek udvarolok értelmi szintől nagyon függ.


Szerelemben nincs korkülönbség. (Szerintem)


20/F

2016. máj. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedvenc idézetem:ˇa korod csak akkor számít ha sajt vagy"
2016. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!