Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ez nálatok mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ez nálatok mit jelent?

Figyelt kérdés

3 év járás után eljegyzett és szép meg jó volt minden, de rá 2 évvel egy vita miatt szünetet tartottunk aztán újra összejöttünk. Húsvét előtt akartam adni neki egy csókot de bár húzta magát mégis sikerült. Másnap kiderült másik barátnője van.

Akkor hiába vontam kérdőre csak az asszonya mordult rám hogy hagyjam a pasiját békén. Most szerdáig elment mellettem mint egy idegen nem köszönt de szerdán igen és meg is kérdeztem mi az oka? Azt felelte nem bunko és ha vann kedvem beszélgessünk. Egy adag jó ízű beszélgetés után derült ki az, hogy mivel én gyúrtam a közös lakásra mert persze úgymond azonnal akartam kevesebbet foglalkoztam vele így került más karjaiba. Szóba hoztam a szakítás után visszaadott jeggyűrűt is amit a barátnője állítása szerint kidobott. Ez nem volt igaz megtartotta mert szakításkor azt mondtam neki: add vissza ha majd újra el akarsz venni. És megtartotta.


Kéerdezte hogy az a pasi aki hajtott rám hónapokig most is hajt e? És nem tetszett neki az Igen válaszom.


Barátnőim szerint még szeret mert látszik de én nem tudom most ez mi. Szerintetek?


2016. máj. 27. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű.
2016. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem annyira nem
2016. máj. 27. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Már nem szeret. Csak úgymond kísérti a múlt. A szép emlékek, ilyesmi. Ő elhagyott és más barátnője van. Már nem lesz ugyanolyan akkor sem, ha újra összejönnétek, bár ez nem tanácsos.

Ezt fel kell dolgozni, meg kell emészteni, aztán könnyebb lesz. Mind neki, mind neked.

2016. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nalam ez azt jelentene hogy ideje pszichologushoz menni aztan pedig ortopedushoz egy gerincert.
2016. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lenne önérzeted, miután kiderült, hogy barátnője van, nem is találkoztam volna vele többet. Keress mást, legyen boldog a barátnőjével, akit nem jegyzett el.
2016. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!