Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek, attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek, attól még hogy egy lánynak kicsi feneke, van attól még lehet sexy, izgató?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:

a fenékre értem

tehát az ideál fenéknek nem kell nagynak lennie?

2016. máj. 27. 15:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretem a nagy feneket sőt a nagy melleket sem...

legyen feszes és kézbeillő :)

2016. máj. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:)

köszi

2016. máj. 27. 15:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl egyáltalán nem jön be a nagy fenék és mell.
2016. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
A mellei legyenek jó nagyok, a fenék részletkérdés.
2016. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Én pedig szeretem a nagy feneket, az asszonyosan széles csípőt. Persze, ha valakit szeretek, akkor nem ez fog dönteni, de látványra nekem jobban bejön.
2016. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra inkább a forma mintsem a méret a meghatározó. Piciben és nagyban is van szép és nekem nem tetsző is. 36F
2016. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem! A fenék meghatározó. És te, ilyen adottságokkal, leszerepeltél az egész férfi nem elött. Szerintem te sosem fogsz elkelni, sosem lesz barátod, sosem fog senki sem úgy szeretni, ahogy azt te elvárnád. Okold istent!

Most tényleg azt hiszed, hogy ha kicsi a feneked akkor már nem is kelhetsz senkinek? Ennyire ne érdekeljenek már a külsőségek. Olyan nincs hogy nem jössz be senkinek sem.

2016. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Scav ***** válasza:
100%
A forma a lényeg. Nekem a kisebb fenék tetszik, de egy vékony is lehet "löttyedt" ha csak diétázik, nem sportol. Kell egy kis mozgás (hiszen arra vagyunk tervezve) és akkor már az izmoktól is gusztusos alakja lesz. Inkább legyen kicsi és feszes, izmos, mint nagy és zsíros. De kinek mi. Nekem ez, másnak más jön be. Mindenki megtalálja a neki tetszőt.
2016. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!