Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

1 éve járunk a barátommal. Én 26 vagyok, ő 33.

Egy pizzériában dolgozom, itt ismerkedtünk meg, mindig ide jött kajálni. Elég családias hangulata van a helynek, mindenki ismer mindenkit,sok a közös haver. Nem élünk együtt, náluk sokszor voltam már, anyukájának bemutatott. (Testvére nincs, apjával nem tartják a kapcsolatot régóta.) Néhány haverját ismerem. Az előző csaját kirakta Facebook-ra és sok közös fotót is, a fotókat azóta levette, de a bejegyzéseket látom most is, ha visszanézem. Én hiába kérem, hogy írja ki, hogy kapcsolatban vagyunk, ő ezt nem akarja, ezért egyikünknek sem jeleníthető meg a státusz. Ő szerette volna így, nem akar közös fotókat. Sőt megfigyeltem,hogy csak eleinte lájkolta a fotóimat, manapság már csak olyan fotót lájkol, ami nem engem ábrázol, időnként lájkolja a posztjaimat. Ő egyébként Facebook- függő, állandóan a közösségi oldalon lóg. Állítólag szeret, ezt mondja. De megfigyeltem azt is, hogy ha megosztok valamit az idővonalán, esetleg írok is hozzá, azt mindig törli vagy úgy állítja be, hogy csak ő lássa. Miért van ez. Szégyell engem? Nagyon szeretem.


2016. máj. 27. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mi lenne ha esetleg őt kérdeznéd meg erről? Mi ugyanis nem tudjuk.
2016. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a facebooknak. Az én férjem se szokta lájkolni a bejegyzéseim.
2016. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Mi lenne ha nem a k.rv@ facebookkal foglalkoznal?? 26 evesen tenyleg ez hatarozza meg az eleted ha nem irja ki mar tuti nem szeret..de szanalmas. Ezert nem vagyok fent. Milyen jol dontottem.


26N

2016. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem véletlen érzed amit érzel, hogy szégyell téged. Egy facebook függőnél igenis jelentősége van hogy mennyire vállal fel fb-n, az egy fontos helyszín az életében. Szerintem beszéld meg vele, hogy ezt érzed, vagy felvállal ezentúl jobban, vagy legalább kapsz magyarázatot hogy miért titkolja hogy együtt vagytok. Simán lehet, hogy keresgél melletted.
2016. máj. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a te szemeddel nézem a dolgot engem is bántana DE az én páromnál sem vagyok kint hogy velem van kapcsolatban sőt nállunk sincs kint közös kép nem lájkol semmit én sem nála. Nem lehet hogy valami olyan dolgokat osztassz meg az idővonalán ami számára ciki? Én ahogy ismerem páromat elsüllyedne ha egy olyan képet tennék ki nála hogy szeretem meg cukimókuskám imádlak vagy mit tudom én valami olyat ami a férfiakat bántja. Ők nem lányok és szeretnek a haveroknál jó színbe feltűnni hogy ne azzal cikizzék te hogy hívod. Küldd el neki üzenetben amit meg szeretnél neki mutatni én is ezt teszem. Meglehet hogy keres valakit de lehet csak zavarja amit csinálsz. Én ebből soha nem csináltam nagy ügyet. Beszéld meg vele mi az oka. Ezt mi nem tudhatjuk.
2016. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szégyell engem? " -úgy tűnik. Vagy legalábbis nem tervez veled hosszú távra, és szabadon akar vadászni közben is.

Hogy ezt épp a face-n is látod, az nem a face hibája.

2016. máj. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!